Wpis z mikrobloga

@wpisynienawisci:

w moderacji jest wysokie stężenie #!$%@? od zawsze. Kiedyś to była koneserka nasienia o płaskim dupsku plus kilku pokurczów neuropejskich z lewicowym zapaleniem zwojów. Teraz doszły do tego tłuste zapuszczone maciory


xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nocne_zwidy: nawet na Reddicie Ci wytłumaczą który punkt regulaminu coś złamało. A na wykopie jak lesie, upośledzeni moderatorzy usuwają sobie content jak im się podoba, zero odpowiedzi od administracji portalu, zajęci liczeniem rogali xD
  • Odpowiedz
  • 22
@Shaggy_dg No to chyba oczywiste.
Zdjęcia elficy to koniec końców zdjęcia konkretnej osoby, która ma moralne prawo usuwać to.

Pasta o serwerowni jest dość mocno wulgarna i też odnosi się do ko konkretnych osób. Poza tym banowanie za nią stało się poniekąd memem.

Żarty o żydach raczej nie widzę aby były jakoś strasznie mocno banowanie no ale jak ktoś się uprze to można to podciągnąć pod "antysemityzm".

Rzecz w tym, że przypadek,
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: oni sami nakręcają spiralę #!$%@?, akcja usuwania tworzy reakcję większej aktywności na tagu, oni nic się nie potrafią uczyć na błędach. Zostawili by te memy w spokoju i wykopki by o tym za dwa tygodnie zapomniały, a tak to będzie grzane do porzygu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W sumie to jaki punkt regulaminu łamią te memy, że są usuwane? Może ktoś z administracji się wypowie?


@nocne_zwidy: Kiedyś na innym koncie napisałem pół strony tekstu odwołania od wymoderowanego komentarza, że mój komentarz nie łamie żadnego punktu regulaminu. W odpowiedzi dostałem "odrzucone".
Beka z Ciebie jak uważasz że ten portal jest choćby pół profesjonalny.
  • Odpowiedz