Wpis z mikrobloga

@nocne_zwidy: byczq, moderacja jest upośledzona, są typiarze toksyki którzy się prują do wszystkiego, zaczepiają i wyzywają ludzi i co najwyżej na 3 dni banik wleci raz na 5 lat, ja wrzuciłem mema z małpą i podpisem ,,trudno grać julię" i dostałem miesiąc bana (a poprzedni tydzień bo napisałem że u mnie na stacji brak paliwa i żeby wszyscy lecieli kupować jak się na ukrainie gotowało xd) więc nie ma co
  • Odpowiedz
w moderacji jest wysokie stężenie #!$%@? od zawsze. Kiedyś to była koneserka nasienia o płaskim dupsku plus kilku pokurczów neuropejskich z lewicowym zapaleniem zwojów. Teraz doszły do tego tłuste zapuszczone maciory


@Nie_bo_ty: dla potomnych xDDDD
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: pewnie żadnego, generują ruch na portalu, może kwartał się kończy i trzeba jakieś fajne zestawienie zrobić dla reklamodawców jakie "przyrosty są po wprowadzeniu nowych ficzerów".
  • Odpowiedz
@nocne_zwidy: ale wulgaryzmy można cenzurować ( jest przecież taka opcja w ustawieniach) zresztą nie są zakazane.

Zdjęcia elficy są ogólnodostępne a ona sama nie jest anonimowa osoba.

A za żart o żydach i popielniczce można dostać nawet perma jak się trafi admin z nadmiarem chromosomów, a takich nie brakuje.
Wiem z własnego doświadczenia i dobrze że nadszedł wykop 2.0 bo byśmy nie
  • Odpowiedz