Wpis z mikrobloga

Natan ladnie pojechal po Peszce. Ten sie ledwo odezwal i zostal zezwany od alkocholikow i ze ma zamknac ryj. Podczas konferencji calkiem zapomnialem ze on tam wgl jest xD #famemma #cloutmma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hanma: akurat teksty do Peszki o alkoholu, to były śmieszne gdzieś tak do euro 2012 ale połowa tego tagu dopiero się rodzila, to ich bawi, niech Natan zostanie przy Konfliktach z zasadowcami
  • Odpowiedz
@Asousino: dalej są jak góralski po awansie wieczystej do 2 ligi(xd) zeruje flaszkę i wrzuca to do neta na socjale. Gdzie broni go Peszko, będący trenerem tej drużyny

  • Odpowiedz
@Maneharno: chodzi o to, że mem z Peszko i alkoholem są już tak przervchane, że kompletnie nie są śmieszne , a góral to debil od zawsze znam go od dziecka i wogóle mnie nie dziwi co zrobił
  • Odpowiedz
@Asousino: a Sławek nie? Jeszcze go broni, będąc jego trenerem i przypadkiem się złożyło, że jego wóda była zerowana. Czy nie #!$%@?ł kolegę na minę? Nie wiem. Czy dzbany mogły wpaść na pomysł reklamy „kreatywnej”? Nie wiem.

Czy żarty z Peszkiem i alko się przeruchaly. No może, ale w większości to to nawet nie są żarty xd
  • Odpowiedz