Wpis z mikrobloga

@RobinSchudl: @WolvvloW motur jest odpowiedni. Jedziesz sobie 30-40 km/h i oglądasz wszystko do okoła. A najlepsze są takie wyjazdy w wakację nad jezioro motorkiem, przez lasy, łąki i pola. Po całym dniu pracy jedziesz sobie lekko ubrany w t-shirt nad jezioro, lasami i polami kąpiesz się i o zmroku wracasz.

Ja uwielbiałem tak na wsce jeździć. Odpalałem WSK jechałem polami i lasami bez kasku j ciuchów motocyklowych te 20-40km/h
  • Odpowiedz
@WolvvloW: jak chcesz po lasach i polachto zazwyczaj sobie trasy piesze i rowerowe.
Pamiętaj tylko że jazda po lesie jest zawsze nielegalną jeśli niema znaku dopuszczającego do jazdy po danej drodze. A takich znaków jest jak na lekarstwo.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: przecież tam jest wydeptana ścieżka. No i nie mówię, że jest sens dalej jechać, tylko tłumacze Robinowi, że przecież tak nie ma żadnego trudnego terenu.

A jak pytasz po co... A to po co tam w ogóle jechałeś do tego miejsca co jesteś? No to po to samo można jechać dalej

Sportowym autem może być gorzej, bo prześwit mały, sportowy motocykl nie ma takich problemów raczej ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@11mariom ja pitolę
Wrzuciłem fotkę z wycieczki, a Wy tu jakąś filozofię wyższą uprawiacie
125 waży trochę ponad 100 kg
Na upartego mogę go na plecy wziąć

To znaczy, że po schodach też mam jeździć?
  • Odpowiedz