Wpis z mikrobloga

@Klatwa_Borsuka: większość twoich dalszych znajomych zna cię na tyle dobrze i dzwoni na tyle często że zdążyli się nauczyć że trzeba pisać sms zanim zadzwonią bo nadal nie masz ich nr zapisanego?
  • Odpowiedz
@rolkapapieru: W marcu zmieniΕ‚am telefon, bo stary siΔ™ popsuΕ‚ i wiΔ™kszoΕ›Δ‡ numerΓ³w szlag trafiΕ‚. Jak kogoΕ› spotykam i sΕ‚yszΔ™, ΕΌe musimy siΔ™ zgadaΔ‡ to od razu mΓ³wiΔ™, ΕΌe nie mam numeru i najlepiej napisaΔ‡ SMS. Facebooka nie posiadam, wiΔ™c kontakt jest trochΔ™ utrudniony Β―\(ツ)/Β―
  • Odpowiedz
@kotka-a: kiedyś dostałem maila z firmy od rekrutacji że nie mogą się skontaktować telefonicznie i czy może numer zmieniłem. W tym czasie miałem 10 telefonów dziennie z spamem i blokowałem wszystko xDD
  • Odpowiedz
@kotka-a: Aż tak dużo macie niechcianych telefonów? Ja po prostu wrzucam na czarną listę. Niema aż tak wiele żeby nie odbierać. Nawet gdyby było tego dużo wolałbym odebrać i zablokować niż żeby mi telefon dzwonił co chwilę.
  • Odpowiedz
@kotka-a: @Klatwa_Borsuka w czym wy kobity zawsze macie problem by odebrać nieznany numer? Każda moja ex to samo. Była sytuacja, że ex była na etapie szukania pracy to i tak się bała odbierać nieznane numery mimo, że tłumaczyłem, że to może w sprawie pracy dzwonią.
  • Odpowiedz
@mstasiek: Nie no, jeΕ›li szukaΕ‚abym pracy to odbieraΕ‚abym kaΕΌdy telefon. Zwyczajnie nie mam ochoty tΕ‚umaczyΔ‡ po raz setny, ΕΌe mieszkam w kamienicy i nie moΕΌna u mnie zainstalowaΔ‡ paneli fotowoltaicznych ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)
  • Odpowiedz
@kotka-a: Do mnie obcy nawet sie nie dodzwoniΕ‚ juΕΌ za czasΓ³w starych telefonΓ³w, kiedyΕ› specjalnie kupiΕ‚em sobie lepszy droΕΌszy co miaΕ‚ aplikacje w javie i tam miaΕ‚em juΕΌ funkcje blokuj wszystkie telefony i wiadomoΕ›ci od osΓ³b z poza listy.
ZaczΔ™Ε‚o to sie jak przeszedΕ‚em z bodajΕΌe noki 3310 na sony ericsona w610i czyli jakieΕ› nie wiem kiedy to byΕ‚o z 18-20 lat temu,
i od tej pory juΕΌ tak mam zaraz
  • Odpowiedz
@kotka-a: Zdecydowanie tak. W pracy musimy czasami zadzwonić do klienta uzgodnić szczegóły jak o czymś zapomniał (może jeden-dwa telefony na dzień) i prawie zawsze nikt nie odbiera. No jak w tygodniu dzwonię do ~10 osób to 8 nie odbierze ani nie oddzwoni przez cały dzień.

Call center pewnie juΕΌ poupadaΕ‚y przez to, czy wszystkie zmieniΕ‚y profil firmy na scam? XD
  • Odpowiedz
@kotka-a: no wΕ‚aΕ›nie na androdzie bardzo fajnie dziaΕ‚a ten filtr anty spamowy, praktycznie nigdy mnie nie zawiΓ³dΕ‚ i zawsze dobrze przewidziaΕ‚ gdy dzwoni jakiΕ› telemarketer/bot, a gdy dzwoni kurier bo ma paczkΔ™ dla mnie :) Tak w ogΓ³le to coΕ› podobnego na iOS moΕΌna znaleΕΊΔ‡? ( Ν‘ΒΊ ΝœΚ–Ν‘ΒΊ)
  • Odpowiedz