Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że te afery mają przeciwstawny skutek od oczekiwanego. Sprawia, że ludzie którzy nie są fanami PIS, ale nie siedzą za bardzo w polityce myślą sobie "Oho, skoro tyle afer to na pewno ludzie przejrzą na oczy i nie zagłosują na PIS, to w takim razie nie ma sensu iść na wybory". Może tak wcale nie jest, ale naprawdę nie widzę żadnego innego wytłumaczenia jakim cudem PIS ma tendencje wzrostowe przy tym wszystkim co się dzieje. Ja rozumiem życie w bańkach informacyjnych i że PIS ma dużo lojalistów, którzy nigdy w życiu by nie zagłosowali na kogoś innego, ale no naprawdę, ten plus w notowaniach naprawdę ciężko zrozumieć[]

#sejm #polityka #pis #bekazpisu #neuropa #4konserwy
Kagernak - Mam wrażenie, że te afery mają przeciwstawny skutek od oczekiwanego. Spraw...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Kagernak: Kim są wyborcy pisu możesz zobaczyć tutaj. Tych ludzi nie da się przekonać. Z tymi ludźmi pis może bardzo szybko wrócić do władzy. A wtedy jej już nie odda.
Dragonan - @Kagernak: Kim są wyborcy pisu możesz zobaczyć tutaj. Tych ludzi nie da si...
  • Odpowiedz
  • 19
@Kagernak: wyborcy pisu nie znają się za bardzo na polityce bo by na pis nie głosowali to i afery to dla nich coś wyższego co ich nie dotyczy, dla nich te pieniądze są wirtualne, ważne że ładnie mówią na festynie i uderzają w najniższe emocje zrozumiałe dla przeciętnego kowalskiego który za bardzo nie myśli o świecie
  • Odpowiedz
@SzalonyOgorek:

+ ciężko po 8 latach przyznać się przed sobą, że się dałeś nabrać

To jest myślę jeden głównych powodów. Ludzie nie umieją się przyznawać do błędów. Jak teraz jakiś chłop, który wykłócał się latami z sąsiadem z działek, że PiS to lepszy od Tuska i udowadniał wszystkim że sąsiad to debil ma teraz nagle nie głosować na PiS niby? Ot tak sobie powie "a no jednak nie miałem racji
  • Odpowiedz
@starycap:
Podobno jeszcze może być demobilizacja. W sumie nie musisz nikomu przyznawać racji tylko po prostu nie idziesz na wybory

Liczę na to, bo już mnie kukle swędzą z bólu od tych milionów rozkradzionych (a to dopiero początek)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 19
W sumie podobnie jest z tymi od Covida. Oni też od debili wyzywali każdego kto się szczepić nie chciał czy bawić się w te wszystkie nakazy i zakazy. Jak po czasie wyszło, że jednak te wszystkie zalecenia szczepionki i inne działania w zdecydowanej większości były o kant dupy


@starycap co? Szczepionki były o kant dupy potluc? Chyba w twojej bańce wyimaginowanej XDD
  • Odpowiedz
@Kagernak: PiS przez wiele lat notował poparcie na poziomie ponad 40 %. Te 30-35 %, które uzyskują obecnie to już jest spadek i ciężko będzie zjechać poniżej 30%, ponieważ nawet w najgorszych dla siebie czasach mieli poparcie właśnie w tych granicach. Przypomnę tylko wyniki sprzed kilku lat:

Wybory do PE 2019 - 45,38% dla PiS
Wybory parlamentarne 2019 - 43.5 % dla PiS
Wybory prezydenckie 2020 I tura - Duda
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że te afery mają przeciwstawny skutek od oczekiwanego. Sprawia, że ludzie którzy nie są fanami PIS, ale nie siedzą za bardzo w polityce myślą sobie "Oho, skoro tyle afer to na pewno ludzie przejrzą na oczy i nie zagłosują na PIS, to w takim razie nie ma sensu iść na wybory".


@Kagernak: Ale to, co mówisz, nie miałoby wpływu na sondaże. Taki zdemobilizowany wyborca np. KO nagle nie
  • Odpowiedz
Jak po czasie wyszło, że jednak te wszystkie zalecenia szczepionki i inne działania w zdecydowanej większości były o kant dupy


@starycap: Gdzie tak wyszło?
  • Odpowiedz
@Strus czytałem badania że zakaz wyjścia do lasu był bardzo skuteczny. I te noszenie maseczek przez tydzień nie pranych, #!$%@? w gilach też było skuteczne, oddziały covidowe z jednym pacjentem i pensjami dla.lekarzy x3 też były skuteczne
  • Odpowiedz
+ ciężko po 8 latach przyznać się przed sobą, że się dałeś nabrać


@SzalonyOgorek: To jedno, ale przyznajmy też, że w latach 2007-2015 to było totalne olanie wsi i małych miast na poziomie komunikacyjnym. Nie mówię o inwestycjach, bo wtedy wybudowano multum boisk, hal sportowych, orlików, dróg, chodników, odnowiono masę szkół, ośrodków zdrowia itd. Natomiast mam na myśli sam przekaz i pijar. Oni w ogóle jakby nie tworzyli przekazu do
  • Odpowiedz