Wpis z mikrobloga

@Leniek: mnie interesuje z jakich dokładnie narzędzi korzystali i w jaki sposób z nich korzystali. Jak można wykorzystać chat bot do czarnego PR?
  • Odpowiedz
@Defined: Słowo chatbot może być trochę mylące ale spodziewał bym się, że to są po prostu boty piszące komentarze pod wypowiedziami z określonymi słowami kluczowymi np. na twitterze czy facebooku.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: Nie no, wyraźnie napisali "farmy trolli" które robią co ty piszesz, ale o co chodzi z "chat bot"? Gdzie są też te przykładowe wpisy tych "chat botów"? Jak już rzucamy takie oskarżenia, to pokażmy dowody.
  • Odpowiedz
Nie no, wyraźnie napisali "farmy trolli" które robią co ty piszesz, ale o co chodzi z "chat bot"

@Defined: farma trolli od chat bota różni się tym, że nie potrzebujesz człowieka, żeby powstał komentarz - istota działa jest taka sama czy to messenger czy sekcja komentarzy.

Zresztą k..a w artykule masz jak byk: Youtube, TikTok, Twitter i Facebook.

Jak już rzucamy takie oskarżenia, to pokażmy dowody.

A na inne zarzuty pokazali
  • Odpowiedz
@Defined: Biedactwo, no to napisz maila do CBA, może ich weźmiesz na litość i ci uchylą rąbka tajemnicy. Lepiej nawet.. napisz do Sowy z RiB żeby pozwał onet skoro to są wierutne kłamstwa - na prawnika go stać, skoro ma BWM za milion i siedem mieszkań w Wawie za gotówkę, może się podzieli odszkodowaniem albo przynajmniej jakieś bokserki z Piłsudzkim podrzuci ¯\(ツ)/¯

pisanie bzdur o jakichś "chat botach".


p.s. to że
  • Odpowiedz
@matt-pitt: Napisałem i dowiedziałem się, że Kryspin013 to top 15 trolli neuropowych z liczbą wpisów pod tagiem neuropa równą 32 za kwiecień i maj, a jego zwiększoną aktywność obserwujemy od maja. Podobną aktywność obserwujemy u Stabilizator, Headcrab_B, Skorvez_957_, huncwot_, raul7788, UchoSorosa, d4wid
Właśnie wpadłem na trop trolli pod tagiem neuropa, co wygrałem?
  • Odpowiedz
@matt-pitt: wieśniak z wioski obok mnie ma 12 mieszkań we wrocku Berlinie i #!$%@? wie gdzie jeszcze, porche za 1,5mln, mustanga i wiele innych a wy się spuszczacie bo jakis red is bad kupił 7 mieszkań xD
  • Odpowiedz