Wpis z mikrobloga

Jak rozpoznac fejurowe konto na fb? Wchodze na jakis profil i jak widze takie komentarze pod zdjeciami jakis podejrzanych typiar to juz wiem, ze jest to fake konto. Takie stulejarstwo za niszczenie rynku powinno byc wylapywane i kazdy po 10 batow na gole plecy to moze by sie nauczyli, ze takim zachowaniem nie dosc, ze sami sie kompromituja i nic nie uzyskaja to jeszcze niepotrzebnie pompuja ego witaminkom xD

JulianGangol - Jak rozpoznac fejurowe konto na fb? Wchodze na jakis profil i jak widz...

źródło: Screenshot 2024-06-03 15-46-04

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
to jeszcze niepotrzebnie pompuja ego witaminkom xD


@JulianGangol: Nie rozumiem tego przekonania, że takie komentarze pompują ego - a ciągle ktoś o tym tutaj pisze. Tobie by podniosła samoocenę świadomość, że te komentarze nie są szczere i pisanie specjalnie dla Ciebie, tylko produkowane masowo przez spermiarzy, którzy widzą w kobietach tylko tzipę i myślą, że jak napiszą tak do 100 różnych, to w końcu jakaś się zlituje? xD
  • Odpowiedz
  • 4
@choochoomotherfucker: nie sadze zeby u wiekszosci kobiet w glowie zaszedl taki zwiazek przyczynowo-skutkowy. Na kazdym kroku same lizusy strzelajace jak z katiuszy komplementami. Ja nigdy w zyciu nie uslyszalem ani jednego komplementu a ty pewnie prawie codziennie taki slyszysz wiec glodny nakarmionego nie zrozumie. Jak mialem jakies dupy to ich komplement zawsze polegal ewentualnie na skomentowaniu jakiejs mojej umiejetnosci, ze cos dobrze rozkminilem, cos dobrze zrobilem itd. Wy dostajecie komplement za
  • Odpowiedz
a ty pewnie prawie codziennie taki slyszysz

Wy dostajecie komplement za to, ze po prostu zyjecie xD


@JulianGangol: Nie słyszę prawie w ogóle - jak usłyszę komplement raz na rok, to już jest dużo xD Może ładne kobiety, które mają dużo znajomości i dużą styczność z mężczyznami, są często komplementowane, ale ja tak nie mam. Czasem jak czytam te wykopowe przekonania na temat życia kobiet, to mam wrażenie, że żyję w
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tego przekonania, że takie komentarze pompują ego - a ciągle ktoś o tym tutaj pisze.


@choochoomotherfucker: bo tak jest i działa to ogólnie na podświadomość. przecież żadna laska nie ocenia każdego spermiarza szczegółowo w skali 1/10, żeby wycenić "wagę" jego komplementów, tylko wszystko leci do podświadomości.

Poza tym "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz