Wpis z mikrobloga

Panowie, planuje kupic pierwsza konsole w zyciu bo komputery w cholere drogie, chcę coś takiego
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-playstation-5-digital-slim
Dodam że preferuje cyfrowe ersje więc napęd mi nie jest potrzebny
Jest git? grzeją się te konsole mocno? zaznaczę że lubie długie serie podczas grania

I drugie pytanie
Czy jak kupie subskrypcje PSplus to dane gry w niej zawarte moge dodac na STALE do swojego konta? czy mam je tylko podczas trwania subskrypcji?
#playstation #gry #rozrywka
  • 11
  • Odpowiedz
@BruceLeeOstateczneStarcieZPatusami:
Dostęp do gier z plusa masz tylko podczas aktywnej subskrypcji.

PS5 kupiłem na premierę i do tej pory nie miałem problemów z grzaniem. Cicho pracuje cały czas. Jedynie w padzie dryfował analog. Naprawa w ramach gwarancji w ciągu 3 tyg
  • Odpowiedz
@BruceLeeOstateczneStarcieZPatusami: Gry cyfrowe są CHOLERNIE drogie w porównaniu do fizyków. Fizyki o wiele szybciej tanieją, wersje cyfrowe potrafią trzymać cenę początkową nawet i rok. Owszem, może kupować cyfraki na innych kontach i potem je "sprzedawać" (co w sumie łamie regulamin Sony), ale dużo z tym pitolenia. Osobiście nie polecam wersji bez napędu. Napęd to jednak zawsze lepsza opcja - może przypadkiem wpadniesz w secondhandzie na fajny zestawikl gierek za grosze,
  • Odpowiedz