Wpis z mikrobloga

@Brzydka_Prawda: nie no jasne, to wcale nie ma na celu zmiekczac problemu xD Typie, pieprzysz od rzeczy, chocbys i robil to bez ukrytego celu to całkowicie się kompromitujesz i dziwi mnie, ze po takiej akcji jeszcze cokolwiek piszesz zamiast palic sie ze wstydu xd

no to robię sobie popcorn i patrzę uważnie jak nikogo nie wsadzają do więzienia xD

Odpowiedz


@Brzydka_Prawda: czy mozemy sie umowic, ze napiszesz "przepraszam"
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: możemy się umówić, że wpłacę 100zł na dowolnie wybraną przez ciebie fundację jeżeli go skażą na karę bezwzględnego więzienia i faktycznie tam trafi a sprawa nie rozmyje się z braku dowodów lub przesłanek do skazania lub co też bardzo prawdopodobne w naszym kraju... dostanie furtkę na opuszczenie kraju do jakiegoś Izraela
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: a Ty coś zaproponujesz od siebie? ciesz się z tego co zaoferowałem i tak to traktuję jako marną zabawę bo oni powinni trafić do więzienia i jeżeli tam trafią to będzie dobrze, ale wiem też w jakim kraju żyję i mam podejrzenie graniczące z pewnością, że włos im z głowy nie spadnie i mogą zostać skazani, ale do więzienia nie trafią bo albo dostaną nadzwyczajne złagodzenie kary, albo wyjadą
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: mojego p---------a głupot? postaw tysiaka jak jesteś taki pewny

no co? nie postawisz? nie jesteś pewny?

Przeproś! No przeproś! Nie przeprosisz? Nie jesteś pewny?

Tak mniej więcej wygląda dyskusja z tobą... tylko napomknąłem co sam zaoferujesz skoro jesteś pewny, że trafią wszyscy do więzienia i już zaczyna się zmiana tematu
  • Odpowiedz
@Brzydka_Prawda: Nie ja tu jestem szurem, który wbrew faktom sieje defetyzm :)
Jesteś szkodnikiem, dlatego zaproponowałem przeprosiny i usunięcie konta.
Każdy moze gadać dowolne szkodliwe bzdury, a to, że za rok się to nie sprawdzi.... tacy jak ty już będą wypisywali następne bzdurne teoryjki. A jak jedna na 20 akurat trafi to będzie wielki sukces i "a nie mówiłem" xD Dlatego to ty powinieneś przeprosić i usunąć konto a nie
  • Odpowiedz
Nie ja tu jestem szurem, który wbrew faktom sieje defetyzm :)


szurem? defetyzm? w którym miejscu oświeć mnie proszę

Jesteś szkodnikiem, dlatego zaproponowałem przeprosiny i usunięcie konta.


nie
  • Odpowiedz