Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze, że tak jak nie cierpię PiSu, tak nawet ja się nie spodziewałem tak ogromnej skali złodziejstwa, jakiej się dopuszczali i o czym dowiadujemy się każdego dnia. Przecieram oczy ze zdumienia. Nie rozumiem tych ludzi - czy oni myśleli, że PiS będzie rządziło wiecznie i to nie wyjdzie? Po co robić to tak ordynarnie? Naprawdę dobrały się świnie do koryta.

Nadal jednak to złodziejstwo nie jest najgorsze, czego się dopuścili. To nic w porównania do niszczenia systemu sprawiedliwości i robienia chlewu na arenie międzynarodowej i przede wszystkim w UE.

PiS to naprawdę zło. Żeby nawet na wojnie w #ukraina się dorabiać, to trzeba być złym człowiekiem. Nigdy nie dochodziło do aż takich przekrętów - z nimi mogło się równać tylko PZPR.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 27
  • Odpowiedz
@Gours: mnie najbardziej przeraża fakt, że co trzeci Polak w tym kraju wyznaje zasadę "może i kradną, ale przynajmniej się dzielą". Wyobraź sobie, że masz 33% szans na to, że w przypadku kradzieży z włamaniem do Twojej nieruchomości, Twój sąsiad nie powiadomi o tym fakcie policji, bo dostanie 500 zł w łapę.
  • Odpowiedz
@Herubin: Apetyt rośnie w miarę jedzenia widocznie był nie nażarty jak Sakiewicz.
To co zarabiał na tandecie to było w jego mniemaniu zbyt mało, więc poszedł na układ z partią już na pełnej. Zresztą mowa jest też że miał swoją farmę, kto wie ilu z tych farmy dzisiaj na wykopie go broni?
  • Odpowiedz