Wpis z mikrobloga

@worldmaster: what i wore today / what are you wearing today

@UszatyBloger: no jak dla mnie dżiny z koszulą i marynarką jasne, czemu nie, ale jak dochodzi kamizelka do tego? nie za formal jak na jeansy?

no i tak osobiście, zawsze mam problem z wyborem butów, które pasowałyby do moich fitów :s w tej kwestii jestem motzno wybredny..
@UszatyBloger: Odfprmalizować mogłeś poprzez niedodawanie kolorystycznie formalnego krawatu i koszuli xD Kamizelka - jak dal mnie tylko do pełnego zestawu, chyba że ładnie się zgrywa z całością, a tu gryzie się ze spodniami.

@messern: Tak jak wspominałem podrzucam tylko pomysł, nie ma przecież obowiązku się do niego przychylać. Mógłbym wrzucić wam kolejne zestawienie marynarka + chino, w którym nie byłoby niczego odkrywczego. Oprócz tego staram się testować nowe rozwiązania, a testy maja to do siebie, że dają różne rezultaty :)
@UszatyBloger: Ale piękna gównoburza się zrobiła. Tyle błyskotliwych stylizacji pokazałeś, że ludzie oczekują od Ciebie naprawdę wiele. :D

A co do stylówy - może by tak przełamać zestaw i wziąć zupełnie inną kamizelkę? Ja bym chyba tak zrobił, a do tego zmienił krawat na jakiś knit.