Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc wolę mieć za premiera Tuska, który może i robi różne machlojki, nie spełnia obietnic o paliwie ale przynajmniej nie ukrywa się przed zwykłymi ludźmi i bierze udział w takich akcjach jak dzień dziecka, mimo, że to działanie typowo PR.

#polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: XDDDDDD ziomek, że ty na taki wysryw zareagowałeś poważnie, to po tobie bym się nie spodziewał, bo miałęm (i jeszcze mam) cię dalej za osobę dość obiektywną mimo różnych poglądów.

Przecież ten post to się niczym nie różni od tych pisowskich typu "nie lubie pisu, ale trzeba przyznać, że..." typowy partyjny bełkot tu i tu
  • Odpowiedz
@Kopyto96: jeżeli o pierwszy post no to akurat prawda, to rzeczywiście mój pogląd, bo niestety KO to imo nadal lepsza (choć co jest obecnie w mainstreamie politycznym dobre obecnie tak naprawdę, no jako ogół na pewno nikt, takie oto małe wyróżnienie od niechcenia bardziej, nawet TD na które głosowałem w parlamentarnych straciło w moich oczach a ta ich propozycja [?] walki z hejtem tylko dopełniła to - od razu powiem, że
  • Odpowiedz