Wpis z mikrobloga

251 986 + 71 + 40 + 52 + 36 = 252 185

Maj obfitował w dużą ilość nowych #kwadraty . Przede wszystkim urósł cluster w Pile. W delegacji będę tu do sierpnia, więc jeszcze dużo może urosnąć, a biorąc pod uwagę tempo rośnięcia może i tu przeniesie się na jakiś czas mój duży kwadrat. W głowie jest już trasa - a właściwe pewnie będą potrzebne dwie – do Bydgoszczy tak żeby połączyć Piłę z Bydgoszczą clustrem i w późniejszym czasie Bydgoszcz z Grudziądzem. Plan chytry ale potrzebny żeby wszystkie większe clustry liczyły się do Maxa 😊. Swoją drogą nadal nie wiem jak to się stało że to już trzeci rok zbieram #kwadraty . Momentami #!$%@? zabawa jak przypomnę sobie wszystkie chaszcze i ujeby i to soczyste #!$%@?, że ostatni raz zbieram te kwadraty. Tak na pewno…
#kwadraty zrobione w maju:
Max square: 18x18
Max cluster: 682 (+1)
All cluster: 988 (+86)
Total tiles: 3387 (+109)

#rowerowyrownik #rower #kwadraty

Skrypt | Statystyki
niebieskizgred - 251 986 + 71 + 40 + 52 + 36 = 252 185

Maj obfitował w dużą ilość no...

źródło: statshunters-map-image (7)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loob77: o kwadratach usłyszałem jakieś 3 lata temu, od tego czasu zaczęła się ta piękna przygoda hahaha. Na rowerze śmigam już z siedem lat więc trochę tysięcy kilometrów już zrobiłem (dokładnie 1015 activities 26381km).
Jeżdżę ultra więc czerwonych zawsze się trochę zbiera. Teraz praca w delegacji i kilka miesięcy w jednym miejscu co na pewno będzie sprzyjać zbieraniu dużych ilości kwadratów :)
  • Odpowiedz
@Loob77: Dokładnie. Rodzinne miasto, czyli Grudziądz ma już bardzo ograniczone możliwości, wszystko dookoła wyzbierane. Zostało kilka kwadratów które jeszcze są do zrobienia trasą 50 -100 km. Reszta to już najlepiej pociąg bo jechać 100 kilometrów bo dwa kwadraty się nie opłaca hahaha. A tak jak piszesz im dalej od domu i totalnie dziewicze tereny to kwadraty wpadają jak dzikie. W Pile w samym maju zrobiłem pewnie tyle co w Grudziądzu
  • Odpowiedz