Wpis z mikrobloga

Zazdrościcie trybu życia Baronowi ze Strzegomian? Bo wasze życie - ludzi z klasy robotniczej opiera się na tym że tyracie 5 dni w tygodniu w kołchozach a Baron odpala sobie raz czy dwa razy na tydzień strimik na którym razem z wujkim, ojcem i wiejskimi menelami chleje sobie piwsko oraz wyzywa się z widzami którzy go donejtują. Na koniec dnia wychodzi że robi ten sam hajs co wy albo nawet większy z tą różnicą że ma mnóstwo wolnego czasu w tygodniu gdy wy marnujecie swoje najlepsze lata jebiąc niewyspani w obozach pracy. On może sobie w tym czasie spać do południa, grać w gierki, walić konia czy inwestować w kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bystrzaktv
Larsberg - Zazdrościcie trybu życia Baronowi ze Strzegomian? Bo wasze życie - ludzi z...

źródło: sylwester_tkocz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Larsberg: no trochę tak jest. Aktualnie mam lajt, bo pracuję dla siebie, wstaję kiedy mi się podoba, lubię to co robię, więc mnie to tak nie boli. Ale jak te kilka lat temu pracowałem jako kelner i wychodząc na nockę (obsługa wesel) prasowałem koszulę oglądając streama, to mi się od bólu dupy jelita w słupeł wiązały xD że ja za chwilę będę #!$%@?ł za najniższą całą noc, a oni #!$%@?
  • Odpowiedz