Wpis z mikrobloga

Jak bierzesz psa ze schroniska to masz kontrole na każdym kroku czy się nadajesz. W przypadku zwierząt hodowlanych masz co chwilę kontrole dobrostanu, czy krowa żyje w czystej oborze, czy ma dobrą mieszankę paszową, czy jest czysta. A co jest w przypadku dzieci? Róbta se co chceta. Kompletnie zero kontroli, bo demografia jest najważniejsza. Państwo powinno wydawać zezwolenia na posiadanie dzieci i później robić dokładne kontrole czy wszystko jest ok. Nie masz swojego mieszkania, samochodu, oszczędności, nie umiesz im zapewnić życie bez martwienia się o pracę, mieszkanie, choroby? To nie pchaj się w dzieci.

#antynatalizm
  • 13
  • Odpowiedz
@Leotard00: Przecież ostatnio jeden natalista stwierdził, że jedzenie i inne rzeczy nie należą się za samo urodzenie, są aktem wielkoduszności ze strony wspaniałomyślnych rodziców. Zamiast wysyłać kontrole na takich rodziców to powinieneś ich chwalić za wielkie poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Im mniej państwa, tym lepiej.


@MiedzygalaktycznyMors: tak, tak, pełna wolność, a potem się kończy jak vid rel gdzie łyse małpy trzaskają 13 dzieci które są zamknięte w domu jak więzieniu, głodzone, maltretowane, przykuwane łańcuchem do łóżek i nie mają żadnego wykształcenia
ale wiadomo rodzic wie najlepiej i dzieciaczków nie skrzywdzi, po co jakakolwiek kontrola państwa i regulacje XD
e.....m - >Im mniej państwa, tym lepiej.

@MiedzygalaktycznyMors: tak, tak, pełna wol...
  • Odpowiedz
@ekt_um: Jeszcze bardziej wytnij moją wypowiedź z kontekstu, dzbanie. Sprzeciwiłem się pomysłowi OPa, żeby urzędnicy decydowali komu wolno mieć dzieci i zrobiło to ze mnie korwinowca. Co jest zabawne, bo regularnie wyzywają mnie tu też od lewaków.
Miłego stawiania chochołów.
  • Odpowiedz