Wpis z mikrobloga

@WykopX: misiek , arab chciał mnie kupić pieniędzmi żebym dla niego pracował i przeszedł na islam , chce budować kalifat w Polsce, a wykopki na ulicy w Krakowie straszy allahem akbarem. Kobietę która mi się podobała i której dałem kosza bo była młoda i miała potencjał i chciałem żeby sobie ułożyła życie z wartościowym partnerem zapłodnił ten Arab.

A ja zbieram pieniądze na inwestycje w Polsce jak jakiś #!$%@? Jurek Owsik
  • Odpowiedz
@WykopX: ''Nie to co nasze Sebastiany'' To co napisała Stella (swoją drogą całkiem oryginalne imię, zwłaszcza jak na polskie realia) jest naprawdę bardzo, bardzo zabawne zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że osoby jej pokroju zazwyczaj mają największy ból dupy o ładniejsze od nich Polki, Ukrainki nie pisząc już nawet o Amerykankach, Włoszkach, Latynoskach, kobietach które pochodzą z krajów typu Syria, Turcja wyglądających przy takich Stellach i Karolinach jak klasa premium.
  • Odpowiedz
  • 36
@WykopX: polki nazywane są tanią miłością. Otóż w krajach muzumańskich, dziewictwo kobiety to jej największa wartość. Daje możliwość znalezienia bogatego męża. Więc jak chłop chce mieć żonę, to zanim się oświadczy, to idzie do rodziców pokazać co ma. To w dużym skrócie i uproszczeniu.

W Polsce wywalają gały z wrażenia, że wystarczy tylko kupić kiwaty... A ona jakie to romantyczne, że zna polską kulturę. Jakby tylko u nas dawało się kwiaty
  • Odpowiedz
@WykopX: tymczasem Polacy jadący do Tajlandii albo innego egzotycznego kraju zachowują się tak samo, a nawet gorzej. Niczym się nie różnicie. Właściwie to wykopków z tagu stać jedynie na paszport na tinderze i zmianę lokalizacji
  • Odpowiedz