Wpis z mikrobloga

#bekazespermiarzy jakaś telewizja powinna zrobić program, w którym dziewczyna będzie czytać żenujące i sprośne wiadomości od facetów, a trzy stojące przed nią matki będą zgadywać, który z tych debili to ich syn.
  • 79
  • Odpowiedz
@lexico nie no, nic nie napisałam. Chcialam tam rozpoznania co to za skała, a dostalam komplement o palcach :P
Po prostu trochę śmieszy, ze nawet na grupie o kamieniach tak jest xD mam normalną rękę xD
  • Odpowiedz
trochę śmieszy, ze nawet na grupie o kamieniach


@Akayari: wrzuć zdjęcie na wykop to dostaniesz komentarz, ze to wina PiS lub KO, albo konfy.
Wszędzie znajdziesz idiotów. ¯\(ツ)/¯

A tak jeszcze komplement dostałaś. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KingaM: Dobra ale jak klaudisz by napisal ze cie zeszmaci to nie mialabys z tym problemu więc w czym tkwi problem? A no w tym ze jak napisze do ciebie zwykly koles to sie nim brzydzisz, ale zamiast miec w to #!$%@? to wolisz narzekac w internecie ze masz takie powodzenie, ja bym sie cieszyl np jakby laski do mnie tak pisaly bo czulbym sie atrakcyjny, zamiast tego slysze komplement moze
  • Odpowiedz
@KingaM: Ja bym chętnie poczytał matkom tych dziewczyn wiadomości jakie dostałem po dodaniu informacji, że chętnie bym je utrzymywał i sponsorował wakacje. To byłaby beka. Te wszystkie fetysze wylane w wiadomościach o kukoldach i ssaniu fiuta w przebieralni za 200 zł xDDDDD
  • Odpowiedz
Znajomej zmarł tata, napisał do niej typ z kursu tańca, ona mu na pytanie "jak się czuje?" odpisala, że "tak sobie bo tata zmarł", a on, "też się czuje tak sobie, bo się jeszcze nie umówilismy" ʕʔ kisne z tego do dzisiaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KingaM: Telewizja powinna zrobić program o kobietach, które na instagramie wysyłają zaproszenia do płatnej znajomości, pokazywałbym tekst a mamusia musiałaby wskazać czy to ona tę prostytutkę spłodziła. xD
  • Odpowiedz
Ponad 11 lat na wykopie a widzę dalej mentalny nastolatek.


@L3gion: Mentalnymi nastolatkami to są rycerzyki usprawiedliwiający każdą durnotę różowych przyklaskując im...
  • Odpowiedz