Wpis z mikrobloga

#bekazespermiarzy jakaś telewizja powinna zrobić program, w którym dziewczyna będzie czytać żenujące i sprośne wiadomości od facetów, a trzy stojące przed nią matki będą zgadywać, który z tych debili to ich syn.
  • 79
  • Odpowiedz
#bekazespermiarzy jakaś telewizja powinna zrobić program, w którym dziewczyna będzie czytać żenujące i sprośne wiadomości od facetów, a trzy stojące przed nią matki będą zgadywać, który z tych debili to ich syn.


@KingaM: ja bym wolał program w którym dziewczyny będą opowiadały o swojej karuzeli kutang i ich dumne mamusie będą zgadywały, która to ich córeczka.
  • Odpowiedz
nie jestem OP, ale kiedyś na grupie zwiazanej z moim hobby (zbieranie kamieni xD)


@Akayari: tak już pomijając wszystko, też lubię zbierać kamienie, mam na tym punkcie zajoba można by rzec, co to za grupa, nawet nie wiedziałlem,że jest nas więcej:)?
  • Odpowiedz
ja bym wolał program w którym dziewczyny będą opowiadały o swojej karuzeli kutang i ich dumne mamusie będą zgadywały, która to ich córeczka.


@HrabiaZet: Na wykopku jeden wpis na sto jest beką z facetów, a i tak się trzeba spłakać "a..a..ale karuzela kutang! mokebe! p0lka!" xD
  • Odpowiedz