Wpis z mikrobloga

@dekogangster ja tez gadam z Rosjanami i oni są naprawdę cudowni względem kobiet. Bardzo szarmanccy i bronią kobiet jak tygrysy.

Na przykład była sytuacja, że mi jakiś p0lak coś pocisnął pod zdjęciem na vkontakte, to moi znajomi Rosjanie od razu stanęli w moim dobrym imieniu i go równali z ziemią.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: większość chleje lub ćpa. Mają cerę o kolorze gówna od %% Wyglądają jak upośledzeni o ilorazie inteligencji < 70 xD Próbują naśladować swoim stylem życia Europę, ale tak na prawdę swoje iphony kupują na kredyt, wpierd alając zupki chińskie na obiad i to tylko po to żeby się pokazać przed innymi iwanami xD
  • Odpowiedz
@pawel030 tak bo Polacy nie ćpają i nie chleją. Tymczasem ci sami Polacy codziennie kupują 3 miliony małpek xd. A śmianie się z kogoś bo jest odrobinę biedniejszy pozostawię bez komentarza. Może nie mają iPhonów, zresztą ja też nie mam, ale nie poznałam żadnego który by nie miał łazienki w domu. W ogóle jakie to ma znaczenie, lepiej być z kimś z Samsungiem a szanującym kobiety, niż mieć obok huopa z iPhonem
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: #!$%@?ąc od Samsungów i porcelanowej cery jako doborze partnera (xD) to wśród Rosjan głównym problemem jest przemoc domowa wobec kobiet, z zabójstwem łącznie. Zresztą ichniejsza władza właściwie zalegalizowała przemoc wobec partnerów
  • Odpowiedz