Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak neuropa prawie dostała orgazmu jak ciężarówka z polską tablicą rejestracyjną wjechała w tłum w Niemczech?
Tyle było gadania, że Polak katolik terrostysta, to wszystko w kontekście wygranej PiSu który zablokował relokacje nielegalnych imigrantów do Polski w obawie przed zamachami terrorystycznymi.

Oczywiście finalnie okazało się, że muslim zabił Polaka i zabrał jego samochód.

#bekazlewactwa #niemcy #4konserwy
l--RAD--l - A pamiętacie jak neuropa prawie dostała orgazmu jak ciężarówka z polską t...

źródło: Clipboard02

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak neuropa prawie dostała orgazmu jak ciężarówka z polską tablicą rejestracyjną wjechała w tłum w Niemczech?


@l--RAD--l: nie pamiętamy, serio. Zapewne dlatego, że coś takiego nie miało miejsca, albo były to jakieś pojedyncze przypadki.
  • Odpowiedz
@l--RAD--l:

A pamiętacie jak neuropa prawie dostała orgazmu jak ciężarówka z polską tablicą rejestracyjną wjechała w tłum w Niemczech?

Tyle było gadania, że Polak katolik terrostysta

To głównie prawica dostała szału i zaczęła sugerować, że narracja brzmi "polska tablica = Polak". Nikt, kto umie czytać ze zrozumieniem, nie wyciąga takich wniosków, bo są zbyt daleko idące. Akurat dobrze pamiętam te czasy, kiedy latały na wykopie takie obrazki. Tak samo prawica dostawała
  • Odpowiedz
@Garindor @metalowy_pasterz @jacekparowka nie pamiętacie albo nie chcecie pamiętać. Zobaczcie sobie chociażby najbardziej minisowane komentarze ze znaleziska: https://wykop.pl/link/3512159/ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-berlinskim-jarmarku-swiatecznym/

Nie wspominając o Mirko, które było wtedy zalane debilnymi wpisami typu: "Patrzcie, to był Polak katolik", czy bzdurami o tym jak to Polacy też popełniają zamachy
  • Odpowiedz
@kowalzmetina: nie, serio nie pamiętam. Ile razy mam to powtarzać?
A co do tego zalinkowanego wątku... Masz jakąś fiksację. Widać tam zdecydowaną przewagę plusów nad minusami. To samo wykop/zakop.
Może zwyczajnie zanadto zwracasz uwagę na takie komentarze i później wydaje ci się, że dominują.
  • Odpowiedz
@kowalzmetina: zobaczyłem i dalej nie widzę tego orgazmu, może jakieś screenshoty albo link do konkretnych komentarzy?
Ja nie wiem, czy wy czujecie się lepsi jak walniecie jakiś wpis na podstawie swoich własnych fantazji żeby zmieszać z błotem to mityczne lewactwo czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: ja bym sie tu nie doszukiwał niczego specjalnego. Po prostu media wiedzą, że polski akcent lepiej się klika, mamy swój polocentryzm.
Rozbił się samolot w Ugandzie? NA POKŁADZIE NIE BYŁO POLSKICH OBYWATELI!
Autobus w Palermo spadł ze skarpy? RANNYCH DWOJE POLSKICH TURYSTÓW!
Zatrzymano trzech sprawców podpaleń? WŚRÓD NICH POLAK!
Z ciężarówką było tak samo. Gdyby nie była polska, to news byłby na jeden dzień. Ot, kolejny atak w niemczech. A
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: Mało kto o tym pamięta, ale tak, tak było. To jedna z obrzydliwszych reakcji liberalnych chłopców na tym portalu. A już po fiasku polityki migracyjnej UE tamtych lat to już w ogóle mądrzej o tym nie wspominać.

I zanim ktoś mi zarzuci whataboutismem, to tak, prawaki też są #!$%@? że walą sobie że murzyn pierdnął gdzieś tam.
  • Odpowiedz
Zaraz troll i znowu wymyśli jakiś wysryw, że nic takiego nie miało miejsca i żeby wysyłać mu screeny ośmioletnich wpisów


@kowalzmetina:
- ktoś chce dowody
- troll
xDDDDDDD
nic dziwnego, że potem prawaki są kojarzone z przygłupami, którzy opierają się na chłopskim rozumie

nie rozmnażaj się, bo jednak dzieci z ojcem przygłupem to za daleko nie zajdą
  • Odpowiedz
@niochland: Masz na screenie wyżej. Nienawiść do Polaków neurokeki mają we krwi. Podczas pandemii covid niektórzy z nich (w tym moderator wykopu)życzyli Polakom śmierci. O tym też nie pamiętasz?
  • Odpowiedz