Wpis z mikrobloga

  • 5
@Defined: Ale co Ci mam powiedziec, że Janusz Korwin Mikke na spotkaniu wyborczym dał mi heroinę, która zniszczyła mi życie? Konkretem jest to, że od 18 do jakiegoś 28 roku życia żyłem w oblężonej twierdzy, którą wybudowała mi Konfederacja. Nie jezdziłem za granicę bo 'zachód upada", Nie poznawałem ludzi bo większość to lewacy, tych prawdziwych jest tylko z 5%, wiadomo. Zrywałem kontakty z kobietami bo te popierały aborcję, choćby w
  • Odpowiedz
@Neobychno: to się ładnie dałeś zrobić ¯\(ツ)/¯
Ale tyle dobrego, że zawróciłeś z tej drogi. Życzę dużo samozaparcia i odwagi w odzyskiwaniu życia.
Ogólnie najlepszym dowodem na to, że konfederacja jest sekta, jest to, że jeżeli wymyśla się na przykład na brauna czy Korwina, konfederata zachowuje się, jakbyś obrażał jego matkę. To nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@Neobychno:

@Defined: Ale co Ci mam powiedziec, że Janusz Korwin Mikke na spotkaniu wyborczym dał mi heroinę, która zniszczyła mi życie? Konkretem jest to, że od 18 do jakiegoś 28 roku życia żyłem w oblężonej twierdzy, którą wybudowała mi Konfederacja. Nie jezdziłem za granicę bo 'zachód upada", Nie poznawałem ludzi bo większość to lewacy, tych prawdziwych jest tylko z 5%, wiadomo. Zrywałem kontakty z kobietami bo te popierały
  • Odpowiedz
@Neobychno: Ja z tego wyrosłem jesienią 2014 i na szczęście trwało to tylko kilka lat. Ale i tak mi to szkód narobiło, zwłaszcza w życiu towarzyskim i osobistym, bo zamiast żyć jak człowiek siedziałem przy kompie. Trza było 'robić' główną z ekipą która potem wyleciała na Banhammerze. Wspierać cepervolki i inne show u Gozdyry. Powód był w sumie zabawny.

Przyszedł tutaj Koroluk. Rzucił wyzwanie. Miał ściany tekstu, wiedzę, źródła, realne
  • Odpowiedz
@Neobychno masz 30 lat, a z twojej historii wynika jakbyś był bardziej dużym dzieckiem, które bezkrytycznie popiera wszystko. Jeszcze pierdzielisz coś o Ziębie, no nie mogę. Przecież rasowy kuc co siedzi na wykopie to zgłaszał każde jego konto, bo były znaleziska na głównej. Słaby bait
  • Odpowiedz
Ogólnie najlepszym dowodem na to, że konfederacja jest sekta, jest to, że jeżeli wymyśla się na przykład na brauna czy Korwina, konfederata zachowuje się, jakbyś obrażał jego matkę. To nie jest normalne.

@Kotouak: Ciekawe, bo ty dokładnie tak się zachowujesz, kiedy wymyśla się na lewicę.
  • Odpowiedz
Ale co Ci mam powiedziec, że Janusz Korwin Mikke na spotkaniu wyborczym dał mi heroinę, która zniszczyła mi życie? Konkretem jest to, że od 18 do jakiegoś 28 roku życia żyłem w oblężonej twierdzy, którą wybudowała mi Konfederacja. Nie jezdziłem za granicę bo 'zachód upada", Nie poznawałem ludzi bo większość to lewacy, tych prawdziwych jest tylko z 5%, wiadomo. Zrywałem kontakty z kobietami bo te popierały aborcję, choćby w przypadku gwałtu, opowiadałem
  • Odpowiedz
  • 0
@Defined: Wszystko zależy od ludzi. Teraz mam tyle lat i 2 lata temu wyszedłem z sekty, ale Korwina poznałem mając pewnie z 17 lat. Wtedy chciało się przynależeć do jakiejś grupy, dałem się zmanipulować bo nie znałem życia. Wiem, że łatwo się mówi, ale nie tak łatwo potem opuścić takie towarzystwo, nie tak łatwo w ogóle dojść do wniosków, że ktoś po prostu robi z Ciebie pożytecznego idiotę. sam dochodziłem
  • Odpowiedz