Wpis z mikrobloga

Sorry ale jak się wsiada z takim #!$%@? na nocne rajdy to się jest takim samym śmieciem. Szkoda że busa nie mieli i nie nazbierał więcej kolegów. Nie zabił na szczęście ani jednego niewinnego człowieka tylko jakiś podludzi równych jemu samemu


@kikiton: pomijając fakt że oni wsiedli z innym kierowcą którego później ten debil wymienił bo chciał zrobić pokazówkę to jesteś typowym przykładem wąsatego Janusza gadającego “chcącemu nie dzieje się
  • Odpowiedz
Po wypadku pojawiło się co najmniej kilka filmów z jego wyczynami, jak np. na pełnej jedzie przez czerwone światło. Cud, że wcześniej nikogo nie zabił.


@USSCallisto: Kilka lat temu prawie by mnie zabił lub pieszego objeżdżając mnie dookoła przy skręcie w lewo (a nie jeżdżę jakoś wolno, normalnie, tym bardziej, że to było w środku miasta i dnia w godzinach szczytu.). Ludzie się patrzyli na tą renówkę jak na durnia,
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: cóż zginął w typ wypadku jeden znajomy z którym chodziłem do klasy, który miał żonę i rodzinę ale pani paretii nie widzi, że przez jego synka cierpiały inne rodziny. Pewnie po dziś dzień uważa, że to nie on prowadził. Gryzłem się w język na pogrzebie kolegi jak dwie karyny za mną szły i mówiły, że nie możliwe by on prowadził bo on by do czegoś takiego nie doprowadził. Wielu
  • Odpowiedz
Wielu utalentowanych kierowców rajdowych również zginęło i chciałem to im przekazać ale machnąłem ręką. Cóż Janusz Kulig zginął, Bublewicz, Senna i cóż pewnie by się więcej znalazło to też byli kierowcy rajdowi przy tych prędkościach jeden błąd i można się żegnać z tym światem.


@Lardor: mowa tutaj o jakimś #!$%@? patusie a ty się rozpisujesz o utalentowanych kierowcach rajdowych xD
  • Odpowiedz
stary, kochająca matka to zawsze matka. szkoda tylko, że o reszcie zmarłych się tak głośno nie mówi. a może i nie. nie wiadomo, co rodzicom siedzi w głowach.
  • Odpowiedz
Przecież to jego matka, wiadomo, że to odklejone, głupie i pretensjonalne, ale nikt nie może z ręką na sercu powiedzieć, że nie odkleiłoby mu się podobnie. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
być mamą anioła to zdjęcie trzymać pytając czyja to wina


@WykopowyInterlokutor to chyba dość proste: matki, która nauczyła syna, że można #!$%@?ć po mieście bez konsekwencji.

W sumie to szkoda, że on tego wypadku jednak nie przeżył i nie jest rośliną do końca życia.
  • Odpowiedz