Wpis z mikrobloga

Miałem nadzieję, że kontrakt przedłuży. Trudno uwierzyć, że nie będzie Zlatana. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie kogoś innego na jedynce w bramce. Pomimo gorszych i słabszych występów to było ważne ogniwo w zespole, także pod względem mentalnym. Potrafił ostudzić emocje, krzyknąć, wypędzać zawodników z pola karnego przed siebie. Dobrze grał nogami, pasował do rozgrywania piłki od tyłu. A poza tym bardzo mądry człowiek, spostrzegawczy, wyciągający wnioski. Był wiele lat w BVB, ale w rezerwach. Poukładana osoba, niech mu się wiedzie. Nie da się go nie lubić.
Może kiedyś zostanie ekspertem w C+, takie plotki słyszałem. Kamera go lubi. Ale pewnie gdzieś pogra, bo o finanse to lubi zadbać haha. Panie Alomerović dziękujemy za wszystko. Należało Ci sie to mistrzostwo po tylu latach w lidze. Powodzenia!

#mecz #ekstraklasa #jagiellonia
lepaq - Miałem nadzieję, że kontrakt przedłuży. Trudno uwierzyć, że nie będzie Zlatan...

źródło: Screenshot_20240601_154828_Chrome

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 4
@Zi3L0nk4 na ten moment odeszli ci, którym pokończyły się kontrakty. Jeżeli chodzi o transfery wychodzące, czyli za hajsik to mam nadzieję, że dyr. Masłowski dotrzyma słowa i nie wypuści więcej niż 2 zawodników z mistrzowskiej jedenastki.
  • Odpowiedz