Wpis z mikrobloga

Przez dłuższy czas oglądałem wydarzenia sportowe z angielskim komentarzem, co przyzwyczaiło mnie do pewnych standardów. Teraz natomiast włączyłem mecz Badosa vs Sabalenka komentowany między innymi przez Karola Stopę. Jeden z pierwszych komentarzy jaki słyszę, to próba związania dyspozycji Sabalenki z dużą ilością jej partnerów seksualnych („bliskich przyjaciół”), którzy w dodatku są dużo starsi od niej, a to pewnie przez to, że jej Ojciec zmarł, gdy była młoda xDDDD #tenis #mecz #sport #patologiazmiasta
lagomorph - Przez dłuższy czas oglądałem wydarzenia sportowe z angielskim komentarzem...

źródło: IMG_2633

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@lagomorph: No w sumie powiedział tak jak jest, tylko zrobił to dosadnymi słowami zamiast jakiejś smutnej historyjka jak to Sabalenka cierpi, bo chłop jej zrobił magika, gdy dowiedział się, że daje dupy innym kolesiom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@lagomorph Stwierdził prawdę. Karyna Ruskomirowna Sabalenka ledwo po samobójstwie byłego(chyba minęły ledwo dwa tygodnie) już łaziła za rączkę z innym facetem.

Stopa czasem gada dziwne rzeczy, ale nigdy nie bawi się w fałszywą poprawność polityczną.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: podobno sam romans zaczął się w Indian Wells (turniej chwilę przed Miami, gdzie ex walnął magika), do Miami leciała prywatnym samolotem z Dimitrovem i podobno jeszcze jednym gościem (teraz wiemy, że to prawdopodobnie ten obecny). Kilka tygodni po Miami już stało się pewne, że ma nowego, też żonatego, bo pojawiły się filmiki z treningu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Lieutenant_Kim: @DonTadeo @ice-numero-cinq @cukiereczek3012 ale ja nigdzie nie stwierdziłem, że to kłamstwo. Tylko ja nie chcę oglądać takiego wydarzenia z pudelkowym komentarzem. Ciągle słyszę takie anegdotki, a wolałbym merytoryczne komentarze. Nie słyszę np jaki błąd popełnia tenisistka podczas odbicia (bardzo rzadko) a zamiast tego jakieś złote myśli „mogła wziąć punkt, ale go nie wzięła” xD przecież to jest kpina
  • Odpowiedz
@lagomorph: Komentarz wydarzenia sportowego to nie jest analiza techniczna rozgrywki. Ludzie to oglądają dla rozrywki, dlatego normalne jest to, że komentator raz opowie jakąś anegdotę z życia prywatnego zawodniczki, raz że ładnie słońce świeci, a czasami, że odbiła źle piłkę i stąd inna rotacja i aut. Tenis to popularny sport i oglądają, go ludzie na różnym poziomie wtajemniczenia, szczególnie duże turnieje.
  • Odpowiedz
@lagomorph stopa chyba jest znany z tego że nie lubi kobiecego tenisa. Nie wiem po co go biorą do komentowania w takim razie.

Jak dla mnie wywód mocno nie na miejscu nawet gdyby był prawdziwy. A raczej to gadanie starego dziada po prostu.
  • Odpowiedz
@lagomorph: To i tak jest lekkie. Poczytałbyś co ludzie na tagach i forach o niej piszą i czego jej życzą, zwłaszcza jak gra z Igą. Tutaj nawet na tagach stali bywalcy robiący content byli mieszani z błotem bo już nie dało się mirkować przez ten ocean jadu.

Niby minęło ponad 20 lat i niby jakieś zmiany w mentalności powinny nastąpić, ale widocznie nad Wisłą znaleźli sobie nowego Hannawalda. Stopa stary wyga
  • Odpowiedz