Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 5
@matti-nn Ja z narracji fajnopolaków cały czas słyszę, że nie powinniśmy się niczego domagać w zamian za pomoc ukrainie. Nie zgadzam się z tym, powinniśmy
  • Odpowiedz
@3x32:
szczerze to fajnopolacy miłośnicy ukrainy są spaczeni tymi samymi kompleksami co p0lki puszczające się z murzynami i hindusami naiwne sługusy
  • Odpowiedz
ja o Wołyniu słyszę conajmniej raz na tydzień. Nie wydaje mi sie żeby był jakiś problem z pamięcią.


@matti-nn: Przez lata temat w ogóle był zakazany w Polsce i mało kto o tym wiedział, a długo niemilie widziany (wśród mediów głównego nurtu nadal). No i na Ukrainie nie usłyszysz- nawet skądinąd dobry film dokumentalny o Wołyniu o pamięci i pojednaniu- Sad Dziadka w realizacji którego brał ukraiński instytut filmowy nie
  • Odpowiedz
@3x32: ale gdzie teraz, kto to słyszał, oni tam o Europę, co ja gadam cały Świat walczą.
Takim obrońcom ludzkości nie można mówić faktów, że mieli wśród dziadków barbarzyńskich morderców, no kto to słyszał.
  • Odpowiedz
@Goldstein: ja o Katyniu słyszę raz na miesiąc co najmniej jak karakan sobie miesięcznice urządza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także medialnie Katynia jest więcej ale Wołynia jest więcej w internecie i głoszą go Ci co wyłączyli myślenie czy tam telewizję
  • Odpowiedz