Wpis z mikrobloga

Dawno nie korzystałem z #curve i widze, ze im sie zasady pozmieniały. Mam plan darmowy (standard-lite). Jestem na wakacjach i po kilku dniach przekraczam darmowy limit 250 euro. Chce kupić piwo juz poza darmowym limitem ile naliczą.mi doratkowej opłaty?
Jak rozumiec ten zapis:
"2.5% fee or a €2 charge (whichever is higher)"

Kupuję jednorazowo piwo za 7 euro, płacąc poza limitem karta curve zapłacę 7,125 czy 9‽

Dodatkowa oplata 2 euro do każdej -drobnej- transakcji poza limitem powodowałaby nieopłacalność korzystania okazjonalnego z tej karty (,)

#ekonomia dla zasięgu.
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gorzki99 curve to fajna dla mnie opcja do okazjonalnych płatności za granica - a i nie trzeba mieć dodatkowego konta bankowego jak w revolut
  • Odpowiedz
@Mmiko: Mi akurat revoult nie przeszkadza. Nic nie place a wygodnie moge placic czym chce.

Ostatnio uratowal mi dupe (doslownie :P). Wracalismy z niemiec do polski przez czechy. Jeszcze w niemcowni zaczal mnie napierdzielac zolad. I to tak chamsko. Mowie kumplowi ze ma sie zatrzymac na pierwszym kiblu jaki spotka. Pech chcial ze pierwszy kibel byl na granicy de-cz. Platny, koronami. kilka sekund i 10 pln zostalo zamienione na korony
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 z chatbota

What are my FX Limits?

As a Curve Lite customer, you’ll enjoy 0% fee on spend in over 150+ foreign currencies, up to £250 per calendar month, with a 2.5% foreign exchange fee after that.

ATM withdrawals experience a fee of £2 or 2%, whichever is higher.
  • Odpowiedz