Wpis z mikrobloga

ile miesiecznie wydajecie tylko na siebie kasy? bo ja serio jak wchodze na aplikacje banku to jestem w szoku?? NA CO JA TO WYDAJE
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@eaxata to ja wydalam o wiele wiecej a nawet nie place za mieszkanie, serio mi powinni zabrac karte bo to jest mocna przesada, zwlaszcza, ze nic przydatnego nie kupilam
  • Odpowiedz
@stormi mieszkanie 1500, na żarcie 1.5-2k, a potem zależy. Czasami do kina do galerii na caly dzien se pojade albo pójdę do wypas restauracji, mogę zainwestować hobby. Zazwyczaj poniżej 4 tysi ale czawami lubie wydać se na glupoty se. A i odkładam sobie w razie wu co też liczę jako wydatek bo ta kasa jest nietykalna
  • Odpowiedz
  • 0
@eaxata nie, ja po prostu nie umiem robic zakupow i konczy sie tak, ze w sklepie jestem 3 razy dziennie i nadal nic nie kupuje, czesto niestety chodze ze znajomymi jesc, praktycznie nigdy nie gotuje, lubie tez lazic po galerii na zakupki, zawsze cos “malego” kupie a pozniej koniec miesiaca, tyle kasy wydane, ze ja bym za to miala niezla torebke kupiona a nie 30 zbednych rzeczy
  • Odpowiedz
@stormi: a to ja też nie gotowałem, dwa razy sobie może jakiś obiad zrobiłem. Tak to kebaby, pierogi, schabowy i zupki w barze mlecznym, na śniadanie codziennie przed pracą do tandyra po bułkę z mięsem i jakoś nie #!$%@?łem wcale tak dużo
  • Odpowiedz
@stormi: mam regularnie ponad 15k XD ktoś mnie chyba okrada albo ja też potrzebuje jakiejś lekcji wydawania jak Ty XD byłem szczęśliwszy jak tego nie wiedziałem
  • Odpowiedz