Wpis z mikrobloga

@wstanczyk: A może nie każda nowa rzecz, tylko każda chwilowa głupia moda? Każdą rzecz można opisać tak, jak chcesz, żeby została odebrana. Na tym polega marketing. Ty to próbowałeś tutaj zrobić, ale nie udało Ci się sprzedać.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz no właśnie o tym mówię. Jedni się nadają chwilowymi modami, a inni zawsze muszą przy tej okazji obnosić się z tym, jak bardzo tego nie lubią, co modne. Jesteś druga strona tej samej monety
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Ja nie mam nic do tego, co jest modne. Chyba, że jest na tyle modne, że biorą się za to osoby, które nie potrafią zrobić tego dobrze.

Przeczytaj jeszcze raz mój wpis razem ze spoilerem. Napisałem, że ten akurat wrzucony film jest nieźle zrobiony. Zrobił to ktoś, kto umie to zrobić. Mi nie przeszkadza, jeśli coś jest dobrze robione. Przeszkadza mi, jeśli jest robione kiepsko i masowo udostępniane. Niestety
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz No rozpisales się, ale w sumie to samo powtórzyłeś i mógłbym ci w odpowiedzi raz jeszcze swój komentarz przekleić. Przecież opisujesz to dokładnie tak samo jak wcześniej xd
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz ziomeczku, ty po prostu dalej nie zrozumiałeś o czym ja do ciebie pisałem i jak bardzo przejawem mody był twój wpis, bo jest podobnych pełno codziennie. I zamiast spróbować, to próbujesz udowodnić mi na siłę jakąś rację. Ale nie przejmuj się tym zanadto.
  • Odpowiedz