Wpis z mikrobloga

@ufos: Ale to Ty wypowiadasz się w temacie, który Ciebie nie interesuje, a mnie tak. Więc to Ty jesteś tutaj trochę niechcianym elementem. Jesteś jak muzułmanie, którzy przyjeżdżają do obcego kraju i żądają swoich praw bo im coś nie odpowiada. Jak nie odpowiada to należy wyjść, ewentualnie dopasować się. Jesteś w części internetu gdzie są cycki. Jak Ci to nie pasuje to poszukaj takiej części gdzie tych cycków nie ma.
  • Odpowiedz
@Khaleesi: haha :-D nie, nie napiszę :-D przypomnę Ci tylko,że to było na jednym z WP gdzie sobie tradycyjnie śmieszkowaliśmy razem :-D Poszedł mały zakład i wygrałaś :-D
  • Odpowiedz
@ufos:

nie jaram się pierwszymi lepszymi cyckami, do tego wcale niezbyt urodziwymi.


a kto się jara? Zrozum, że skomentowanie kobiecego ciała na necie wcale nie równa się z byciem stuleją. Tu jak zauważyłem nikt jakoś specjalnie się nie podjarał oprócz Ciebie. Tylko, że Ty w sensie negatywnym. Zastanów się kto jest największą stuleją. czy nie ten kto daje sobie prawo do obrażania kobiety tylko dlatego, że postępuje ze swoim ciałem
  • Odpowiedz
@ufos: W porządku, ja tam trzymam Twoją stronę. Ja bym porównał sytuację do tego, że na jakimś stadionie czy w jakiejś galerii, przy wszystkich taka dziewczyna pokazuje cycki. Super, wszyscy się podniecają. Tylko że ja przyszedłem obejrzeć mecz/zrobić zakupy, a nie pogapić się na kobietę. Co wtedy, mam niby opuścić stadion, bo mi się nie podoba i mam nie patrzeć? Jak dla mnie taka wstawka jak z gifem źle świadczy
  • Odpowiedz
@ufos: Nawet zabawny jesteś. Każdą reakcję odnośnie kobiecego ciała chciałbyś odbierać jako jaranie się. Zrozum, że są mężczyźni którzy mają za sobą więcej niż jeden związek i nie muszą sami sobie mówić, że inne kobiety są dla nich aseksualne, bo wreszcie, po całym życiu starania się złapali pana boga za nogi i widzieli nagą kobietę na żywo. Jeśli danie plusa dla Ciebie to jaranie się- nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz