Wpis z mikrobloga

Psst, słychać mnie #!$%@??
Dzień dobry, po śmierci nic nie ma. Umierasz, robi się ciemno i robisz wjazd na dziurę. Ci bogatsi po prostu mają lepsze trumny. #!$%@? pomniki i groby rodzinne są dla żywych, żeby mogli oglądać. Na #!$%@? ci ten pomnik jak leżysz pod nim w dodatku w drewnianej trumnie, zakopany pod ziemią xD
  • 9
  • Odpowiedz
@Notabene: ten pomnik jest dla rodziny glownie. ja mialem rozkminke jak zemdlalem. po czym nagle sie przebudzilem. i ten moment nieswiadomosci istnienia pomiedzy zemdleniem a przebudzeniem to wg mnie jest wlasnie smierc. tylko, ze bez przebudzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@matti-nn Dobrze kminisz. Ludzie chcą wierzyć w życie po śmierci. Kiedyś to było, w starożytnym Egipcie niebo było przeznaczone tylko dla władców. To wszystko jest #!$%@? największym oszustwem w dziejach ludzkości
  • Odpowiedz
  • 1
@ojednopiwozadaleko

Ze znajomości wierzeń ludzkich. Do jakiego nieba idziesz? Muzułmańskiego? Chrześcijańskiego? Prawosławnego? Czy może do nieba w które wierzyli słowianie, starożytni Rzymianie lub do tego do którego nie masz wstępu, bo starożytni Egipcjanie wierzyli w to że do nieba idzie tylko władca xD

Ślepo #!$%@? wierzycie w te gówno. Całe szczęście wszystkim wam w końcu zamkną się oczy i wtedy, wtedy to już #!$%@?, ciemno wam się zrobi xD
  • Odpowiedz