Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, zastanawiam się nad wyjazdem za granicę do pracy na jakies dwa/trzy miesiące. Nie mam żadnych kompetencji poza chęcią do pracy xd
Jest sens? Dalej praca szuka człowieka, czy teraz to jest na odwrót?

Gdzie szukać takiej pracy żeby nie dać się #!$%@?ć xd? Na co zwracać uwagę? Ile realnie możnaby wyciągnąć po odjęciu kosztów życia/zakwaterowania?
Może poleca ktoś z Was coś konkretnego?
#praca #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #zagranico #holandia #niemcy #belgia
  • 8
  • Odpowiedz
@Sigfried znajomi siedzą w Holandii już jakiś czas, pracują na magazynie, wyciągają po odjęciu wszystkiego (ubezpieczenie, zakwaterowanie, podatki) okolice 500 euro tygodniowo, z tym, że jeden kolega dojechał do nich dwa tygodnie temu i mówi że już chce wracać bo patologia na ich lokacji jest po prostu miażdżąca XD zarobić zarobisz, ale musisz pamiętać że na agencyjnych mieszkaniach zbyt kolorowo nie jest
  • Odpowiedz
@Sigfried No to jest akurat loteria albo musisz od kogoś pewniaka dostać. Ja jak se z ciekawości czytam co ludzie piszą o tej agencji gdzie ja jadę już z 3 czy 4 raz to nie wiem czy trollują czy serio.
Bo generalnie robiłem kiedyś z przerwami 3 lata przez Otto w Jumbo. I nie narzekałem. Lokacje schludne, bo koordynator dba żeby nie było patoli, wypłaty na czas, ludzie spoko. Dlatego też w
  • Odpowiedz
@Sigfried: sa agencje gdzie zarkbisz 2200 na reke a sa takie gdzie zarobisz 1000 :) grunt to umiec wybrac dobra agencje, a takich jest malo i ciezko sie dostac :)
  • Odpowiedz