Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

za te 70 zł wyżerkę i piwerka nawet na 4 osoby ¯\(ツ)/¯


@AnonimoweLwiatko: zgrillować kiełbę na grillu jednorazowym można wszędzie, ale popić piwem to już tylko w domu, na prywatnej posesji albo w miejscach do tego wyznaczonych (takich praktycznie brak).
No chyba, że piwka bezalkoholowe ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
termos z sagą?


@kilo-bravo: Ja mam z liptonem, bo mnie ku*wa stać. Jeszcze robię tak, żeby karteczki z woreczków do zparzania wystawały na zewnątrz termosu.
Jak jestem w parku i wyciągam termos z liptonem to wszystkie kobiety w okolicy patrzą na mnie zalotnym wzrokiem - i nie ważne czy idą z chłopakiem pod rękę czy z psem na spacer, wszystkie się na mnie patrzą i oblizują.
  • Odpowiedz
@MePix: 10 stoisk tzw. Wiat grillowych, toś przesadził, były w parku róż ale już nie można tam grillować od 4 jak nie więcej lat. Jedna wiate masz przy kapeluszu oraz 3 wiaty przy nowym placu zabaw ale przy żadnym nie ma drewna, wszystkie drzewa w okolicy poobrywane, park slaski to gowno jakich mało. Nawet w siemianowiach jak miasto zauwazylo że ludzie pala sobie ogniska to zaczęli drzewo przywozić na cały sezon
  • Odpowiedz
@absolootnie: ciężki temat, bo przeliczanie tego na zakupy w sklepie jest bez sensu, bo raz są jakieś koszty prowadzenia takiej działalności, a dwa przecież nie weźmie ze sobą garnka czy grilla i innych pierdół żeby zrobić dwie kiełbaski xD
Z drugiej strony to obok podróży, gastronomia to się zrobiła jakiś nowy święty graal normictwa xD trzeba łazić po jakichś knajpach i budach próbować kuźwa wszystkiego nie ważne za ile i co,
  • Odpowiedz