Wpis z mikrobloga

Uwaga, przestrzegam przed propagandzistą @robert5502 który kłamie we wpisie
https://wykop.pl/wpis/76502609/chca-dostepu-broni-palnej-dla-wszystkich-manualnie
jakoby poseł Braun nie potrafił obchodzić się z przytwierdzanymi do butelek zakrętkami. Zamieszczone zdjęcie pochodzi z grudnia 2022 roku, kiedy poseł Braun protestował przed budynkiem sądu po wydaniu wyroku w sprawie dyscyplinarnej dr. Martyki, który kwestionował obostrzenia covidowe. Ręka posła Brauna została przytrzasięta przez drzwi w trakcie szarpaniny przy próbie jego wejścia do budynku.

Nie ma to nic wspólnego z nakrętkami.
Gdy napisałem powyższe pod tym wpisem, natychmiast usunął mój komentarz.
Zachęcam do zgłaszania tego chorego z nienawiści dzbana. #stobanowdlalewakow

#polityka #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #braun
DaveZ - Uwaga, przestrzegam przed propagandzistą @robert5502 który kłamie we wpisie
h...

źródło: Screenshot_20240531_135840

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Uwaga, przestrzegam przed propagandzistą @robert5502 który kłamie we wpisie

https://wykop.pl/wpis/76502609/chca-dostepu-broni-palnej-dla-wszystkich-manualnie

jakoby poseł Braun nie potrafił obchodzić się z przytwierdzanymi do butelek zakrętkami.


@DaveZ: w sensie to naprawdę ktoś wziął na serio? Tylko spojrzałem na tą fotę i wiedziałem, że to jest zbijanie z innych k0nfiarzy którzy faktycznie się pocięli od używania nakrętek xD
  • Odpowiedz
  • 2
@robert5502: Taa, teraz to obracasz w żart, w takim razie czemu usunąłeś mój komentarz? Gdyby nie to, nie robiłbym tego wpisu. Powtarzam, niczym się nie różnisz od funkcjonariusza #tvpis.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Jest temat partii na którą się nie głosuje, no to muszę wysrać mądrości bo nie wytrzymie. Dobry jesteś agent i to wszystko za frajer


@obserwator_nsa: jestem byłym korwinowcem typie. Cisnę bekę, z tego, że sam kiedyś głosowałem na nich m.in. do europarlamentu.
  • Odpowiedz
Kisne.. tylko psychoprawak mógł to wziąć na serio


@robert5502: a to nawet całkiem zabawne, bo ja kiedyś za podobny wpis o pośle Lewicy dostałem bana. Sugerujesz, że zgłosił to psycholewak?

DW: @DaveZ
  • Odpowiedz