Wpis z mikrobloga

@dziadeq: Ludzie szukają wszędzie ruskich onuc, a mają je dosłownie przed nosem. Wystarczy wysłuchać wypowiedzi antypolskich gnid atakujących polskich żołnierzy. Nie dość, że lansują się w mediach, to znajdują się również w Sejmie oraz PE.
  • Odpowiedz
@dziadeq: oglądałem ostatnio kilka filmików z granicy. Okazuje się, że stalowe poprzeczki zbudowanego płotu idzie rozszerzyć lewarkiem samochodowym i łatwo przedostać się do strefy kontrolnej....
  • Odpowiedz
@SStoumer szkoda ,że nie obrzucali kamieniami tego bez tarczy któremu rozkazuje by łał gazem i się przestraszony potyka.. (wtedy byś inaczej gadał) którym rozkazuje ten pajac drżący jape. Żenada po prostu i tyle. Brak przeszkolenia widać jak nie wiem co. Zobacz sobie jak na granicy w Meksyku sobie radzą Amerykanie i nie dra japy.
  • Odpowiedz
@SStoumer tam wszystko jest ok twoim zdaniem? Czemu ci co mają tarcze nie ochraniają tych z gazem? Chaos to mało powiedziane. Żenada po prostu.

I drżący napinacz wprowadzający złe emocje które w niczym nie pomagają i rozkazujący . Aż napiszę skargę do MON na to co na tym filmie widać.
  • Odpowiedz
Ludzie szukają wszędzie ruskich onuc, a mają je dosłownie przed nosem. Wystarczy wysłuchać wypowiedzi antypolskich gnid atakujących polskich żołnierzy. Nie dość, że lansują się w mediach, to znajdują się również w Sejmie oraz PE.

Odpowiedz


@marian-stefan: Czy, daleko nie szukając, przedstawicieli konfederacji.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto żenada że nie mogą się bronić normalnie jak w us , poza tym piszesz to jak typowy wykopek z piwnicy gdzie jakbyś sam tam byś to byś szybciej spieprzał niż sarna, są emocje bo tamte #!$%@? rzucają kamieniami, dźgają, dziś 2 kolejnych żołnierzy w szpitalu wylądowało, debil debilem jak ty ale to wina naszej władzy że nie zazwala na skuteczną ochronę naszego Państwa
  • Odpowiedz
@SStoumer dobrze czekajmy na kolejne wiadomości że polski żołnierz został dźgnięty nożem. Ten film to dowód, że wysłali tam bezmózgów i wyobraźni. Bliżej płota ma podejść bez tarczy no zajebiście dowodzi
  • Odpowiedz