Wpis z mikrobloga

Jakie bankomaty z banko w Polsce maja opcje wyplaty zblizeniowo? Chce wyplacic kase, ale nie mam fizycznie karty.
Widzialem ze #ing posiada takowe, ale zycza sobie oplaty ok 20 zl xd lub niekorzystnego przewalutowania.
Euronety i inne gowno-bankomaty odpadja, bo tam zawsze chca oszukac
#banki #bankomat
  • 14
  • Odpowiedz
@nelson1337: euronet nalicze mi swoja prowizje. juz nie pamietam ile. Wyplaty mam darmowe co do zasady, ale ciezko znalezc bankomat ze zblizeniowa wyplata. Pamietam ze Santander wyplacal bez prowizji, ale nie widzialem bankomatu z opcja wyplaty zblizeniowo
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 pytanie raczej powinno być - które NIE mają zbliżeniowych nfc.
napewno na dzień dzisiejszy NFC nie obsługuje pko bp, oraz Pekao Sa (żubr). w zasadzie wszystkie (poza pojedynczymi starszymi maszynami niedoposazonymi) maja zbliżeniowe.
btw A czemu nie blik?
  • Odpowiedz
@f0ku5 @ChlopoRobotnik2137 większość Ing, banków spółdzielczych, mBank, były getin, credit Agricole itp to i tak są itcard-planetcash (czyli ta sama. sieć co pod biedronką niejedną) i maja NFC.
Santander ma nfc, a obecnie santandery zmieniają się w euronet-Santander (i nadal mają nfc)
  • Odpowiedz