Wpis z mikrobloga

Probierz w rozmowie ze Sławińskim dla #kanalsportowy powiedział, że bardzo zależało mu na tym by Ci którzy nie jadą dowiedzieli się o tym wcześniej, by mogli zaplanować swoje życie etc. Tymczasem ojciec Mateusza Casha powiedział, że nikt się z nim nie kontaktował i ten o braku powołania dowiedział się z mediów XD

Ogólnie to tak. Jeśli nie widzi miejsca dla Casha ze względów językowych, to chyba są dorosłymi ludźmi i mogliby mu powiedzieć, że nie zagrasz w #reprezentacja dopóki nie nauczysz się języka, i koniec tematu. Każdy by wiedział na czym stoi, a tak to nie wiadomo czy on go będzie chciał powołać, czy całkowicie z niego rezygnuje. Dodatkowo powołał tego Bereszyńskiego, który na EURO2020 przy karnym Moraty zamiast biec do obronionej piłki żeby ją wybić, to dzban stał w miejscu i się modlił, i cudem nie straciliśmy bramki po dobitce XD #pilkanozna #mecz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sytuacja analogiczna. Jak gość nie miał sezonu życia, a nie jedzie, decyzja się broni.


@Sylwiusz89:

To nie jest sytuacja analogiczna, bo Frankowski grał bardzo słabo w Championship a Cash był podstawowym graczem zespołu Premier League. Przecież on nawet zdobył więcej goli niż Franek chociaż jest obrońcą a nie napastnikiem.
  • Odpowiedz
@falden: Analogiczna, że obaj nie byli w formie, obaj nie jadą i obu niektóre media chcą zrobić santo subito. Ogólnie w piłce nożnej jest tak że turniej pokaże. Grecy mieli w porównaniu do Polski teraz na Euro 2004 tragiczne położenie. Dellas, Zagorakis, Charisteas mało grali stosunkowo, nie byli w formie, bo tam różne był sytuacje, z tego co pamiętam Nikopolidis był mega stary już wtedy, a wygrali Euro. Czasem nie
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89:

Cash zagrał w 70% spotkań w podstawowym składzie Aston Villi a jego ostatni uraz był niegroźny. Skąd zatem ta twoja opinia, że nie jest w formie? Sugerujesz, że Unai Emery (top 10 trenerów obecnie) stawiałby na gracza bez formy?
  • Odpowiedz
@falden: Miał lepsze sezony w kadrze i w klubie. Dla mnie decyzja słuszna. A to, że ktoś w klubie gra, a w kadrze gorzej czy czasem odwrotnie nie uzależniam od trenerów. Przykład najlepszy Podolski klubowo oprócz jego ukochanej Kolonii bywało słabo w Bayernie czy Interze, ale w kadrze torpeda, nawet w ostatnim meczu pożegnaniu z Anglią grał jak z nut z pięknym golem. Cash i Zalewski to pomysły niejakiego Zołzy
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Jakbyśmy chcieli nie powoływać piłkarzy, którzy mieli formę na tym samym lub gorszym poziomie niż Cash w tym sezonie(klubowo), to kadra nie skleiłaby chyba podstawowej 11 xD
  • Odpowiedz
@PaNik: Klucz do wszystkich dyskusji jest taki jakbyśmy chcieli...Tylko mój, twój, kogoś tam jeszcze głos jest nieważny. Selekcjoner wybiera. Brak Casha broni się. Przywołałem gdzieś wyżej Wichniarka nie wiem czy pamiętasz czy nie jego kazus. Rok 2002. Typ w Niemczech robił na 2 poziom rozgrywek robotę. Nie mieliśmy oprócz Gucia Wu co był wtedy już chyba 38-latkiem nikogo kto na poziomie centralnym poza Polską strzelał w sezonie więcej niż 10
  • Odpowiedz