Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 14
@vvv-vvv: Ja już jej mówiłem wiele razy że powinna się leczyć ale co ja mam zrobić jak ona nie chce i mówi że jest zdrowa? Do tego koleżanki jej cały czas gadały że jest świetną matką jak tak dba o syna. Jedyną opcją jest ignorowanie, dla mnie nikt nie miał litości że wyrosłem na maminsynka #!$%@?
  • Odpowiedz
Praktycznie wszystkiego musiałem się uczyć jak 5-latek i oczywiście sam bo jakbym się przyznał komuś w moim wieku że nie umiem załatwiać rzeczy w urzędach, wkręcać śrubek czy gotować najprostszych rzeczy to bym był wyśmiewany i gnojony do końca życia.


@BarBer1987: tak ma, akurat, większość z Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarBer1987 Nadopiekuńczość to też forma przemocy i świadczy o dysfunkcyjności rodziny także ja cię w pełni rozumiem. Rodzice raczej wychowują dziecko tak, żeby było samodzielne już od najmłodszych lat, a nie uzależnione od nich. Dobrze, że się od tego uwolniłeś.
  • Odpowiedz
@BarBer1987 Nadopiekuńcza matka, nieobecny stary co zaruchau i już niepanimaju na czym polega ojcostwo, to starter pack tradycyjnej polskiej rodziny. W takich sytuacjach matki robią z synów gąbki na swoje błądzące emocje.
  • Odpowiedz
@BarBer1987: No nie wiem czy lepiej mieć matkę patuskę. Z jednej strony tak, bo nadopiekuńczość itp. tłumaczy się tym, że matka kocha dziecko i może trochę przesadza, ale to tylko dlatego, że jej zależy. Natomiast w przypadku patusów nie stosuje się takiej logiki - skoro wybrała alkohol, narkotyki czy tam wszystko razem zamiast dziecka to po prostu jest zła i tyle. Z matką patuską masz wsparcie społeczne, z matką nieoczywistą
  • Odpowiedz
@BarBer1987: przykre. Bo za fatalne relacje między Wami odpowiada przede wszystkim brak ojca.

Np. dla Eminema rap był formą terapii. Pisał te wszystkie źle rzeczy o matce, żeby się od niej uwolnić. Bo możesz wyjść z domu, ale dom nie wyjdzie z Ciebie. Dlatego też sam potrzebujesz bezpiecznej formy zapomnienia o tym wszystkim.
  • Odpowiedz