Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Oj coś złego się dzieje u Prezesa dwóch psów i sprzątaczki. Dziś zaorał go i to z dużą przewagą Maniek. Wspaniale się to oglądało. Widziałem tylko ten fragment, myślę, ze wcześniej i póżniej wcale nie było gorzej.

Łysy, gamoniu durny xD. Na końcu filmu przypominam Ci Twoje wyzwiska wielki szu wielkiej kupy.

A wszystkim wykopkom: enjoy xD.

**LINK: https://www.youtube.com/watch?v=woJHgXTRW9g
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Oj coś złego się dzieje u Prezesa dwóch psów i sprząta...
  • 19
  • Odpowiedz
@lskx: lucjanowi ładnie odkleiło, odgrażał się, że robi kampuczańskie prawko i kupuje samochód terenowy lol. Jeśli do tego dojdzie, kasuję konto na vykopie i cycolina wygrał.
m-smoke - @lskx: lucjanowi ładnie odkleiło, odgrażał się, że robi kampuczańskie prawk...

źródło: lucjan

Pobierz
  • Odpowiedz
@lskx: Maniek powinienem mu z liścia zaj...ac
Za to że go tak poniża przed kamerą. Machaj jeszcze kiedyś trafi na taką osobę która mu pier...nie w ten Łysy faszystowski ryj.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@Gaclawski: odnosi się cały czas chamsko jak do psa czy skrętkę, prawdziwy Adaś. Nie lubi Mańka i chciał znów igrzyska ale Maniek się przygotował. Albo wielki Pryncypał nie. I kopa w rajtuzach.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@ZionOfel: to plus wczesniejsze posty gdzie szalony reporter, ktory niedawno gościł u łysego mówi, że miał nieprzyjemność gościć
  • Odpowiedz
@lskx: Adama łatwo zgasić, jemu faja szybko mięknie, to jest tchórz, ale korzysta z pozycji gospodarza i ludzie szybko się na live u niego wycofują z konfrontacji jak tylko się pojawia. Plus przed kamerą i publicznością nie chcą popadać w konflikt i ludzie raczej nie dążą do konfliktu i menda tylko to wykorzystuje. Nawet Gapa szybko mięknie i zaczyna cichutko szczebiotać na każdą rozbieżność zdań.
Wystarczy, że ktoś dłużej pozostanie przy
  • Odpowiedz
  • 9
Adama łatwo zgasić, jemu faja szybko mięknie, to jest tchórz, ale korzysta z pozycji gospodarza i ludzie szybko się na live u niego wycofują z konfrontacji jak tylko się pojawia


@Akatrosh: bardzo słuszne spostrzeżenie. Zwykle nie wymaga to artykułacji z jego strony, ale chodzi o te sławną "gościnę". Jesteś u mnie masz robić to co chcę. I nawet nie ma, że a jak nie to #!$%@?. Dałem stęćhniętą wędlinę i speśniały
  • Odpowiedz
  • 1
@ZionOfel: jutro będzie na filmie dzis nie mam pod ręką. Jak przescrollujesz o 2 strony tag, okolo dzisiejszego poranka lub wczorajszego wieczora znajdziesz :). Jacek Gadzinowski na X.
  • Odpowiedz