Wpis z mikrobloga

Szukam zegarka do biegania. Zastanawiam się nad forerunnerem 265 i venu 2/3. Zależy mi tez żeby był trochę smart. W sumie to jakie są różnice między tymi zegarkami jeśli chodzi o bieganie? Venu pokazuje tętno/tempo/strefę? Tylko to mi jest tak w zasadzie potrzebne, strefa w sumie jest zbędna wystarczy że jest po treningu rozpisane tętno na każdy kilometr i żeby można zobaczyć aktualne podczas treningu. Reszta funkcji biegowych typu ocena treningu czy coś to gówno niepotrzebne dla mnie i podejrzewam że 99% biegaczy.

Czy są wg was jakieś super biegowe funkcje które są takim game changerem których niema w venu?

#bieganie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy są wg was jakieś super biegowe funkcje które są takim game changerem których niema w venu?


@rocky_b: Nie, pokazuje paramatry typu długość kroku, odchylenie, czasu kontaktu z podłożem ale raczej jak nie jesteś pro to na to się nie patrzy
  • Odpowiedz
@rocky_b: wejdz sobie na strone garmina i porownaj oba modele. Venu o ile dobrze kojarze nie ma kilku funkcji treningowych, oceny stanu treningu, sugestii co do kolejnego, analizy pod katem obciazenia i wplywu na poszczegolne wartosci.

Venu idzie w kierunku bardziej smart niz sport. Aczkolwiek to nadal nie jest smartwatch pelna geba jak AW czy samsung.
  • Odpowiedz