Wpis z mikrobloga

#zegarki

Chcę kupić sobie zegarek Casio Edifice EFV-620L-1AVUEF i mam dylemat. Mój nadgarstek ma lekko ponad 17 cm w obwodzie, wymiary koperty to: szerokość 50mm, wysokość 55mm. tarcza: średnica 40mm

Koperta nie będzie za duża na mój nadgarstek?

Teraz mam CASIO MTP-1314PL-8AVEF gdzie rozmiary koperty są następujące: szerokość 45mm, wysokość 50mm. tarcza : średnica 35mm.

Koperta tego Casio mieści się tak na styk na nadgarstku, nie wystaje poza obrys, co do tego pierwszego mam obawy że będzie wyglądał komicznie na tak małym nadgarstku.

Chyba że znajdę coś podobnego do tego Edifice 620 ale z mniejszą kopertą i też od Casio?
  • 10
  • Odpowiedz
Toż to ma 55mm lug to lug. Może na Pudziana łapie by to jakoś wyglądało. Moim zdaniem trochę za duży. Sprawdź sobie Casio CasiOak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Nudel1306: G-Shock brzydkie są. Wolałbym z Edificie bo to moim zdaniem najładniejsze zegarki od Casio. No chyba znajdę coś podobnego co ten 620L ale z mniejszą kopertą. 50 mm to chyba już absolutny max dla tego nadgarstka.
  • Odpowiedz
@speedygonzales1 l2l (lug to lug) czyli od ucha do ucha - powiedzmy długość zegarka. Serio masz przy 17 cm w obwodzie nadgarstek szeroki na 6cm? Mierz tylko górna powierzchnię nadgarstka tak, żeby uszy zegarka nie wystawały.
  • Odpowiedz