Wpis z mikrobloga

@senq87 przecież to jak robisz im dmg ze zwykłych broni to padają potem na ziemię na 0% hp i się tam turlają to wystarczy ich wtedy nie dobijać i zaliczy Ci
  • Odpowiedz
  • 0
@senq87 hakerem dawaj contagion, short circuit i overheat (plus inne do debuffow) - tylko uważaj na combo i przy końcu ostrożnie, żeby nie weszły dwa jak pada bo w czasie upadku jak się dogra kolejny to trup.
A tak to mod do gnatów non-lethal i gnaty bez dodatkowych efektów typu eksplodujące pociski (wtedy liczy DMG dwa razy trochę).
Ale to dziwne, bo ogólnie jak coś ma pasek zdrowia w CP ala
  • Odpowiedz
  • 0
@Nushid Ewentualnie to jakie bug. W misji z odzyskiwaniem taksówek- jak nas jedna taksówka chce zabić. Jeździłem na motorze i gang mnie atakował jak jeszcze gadała taksówka. Nie mogłem się bronić i dokładnie w tym miejscu zrobił się save. Myślałem że mnie trafi.
  • Odpowiedz
@senq87:

Najlepiej zakraść się od tyłu i ogłuszyć - tak się da chyba w co najmniej połowie przypadków. Czasami jest to trudne, bo cyberpsychole są nie tylko pokręceni ale i podkręceni - wskaźnik wykrycia ładuje się niemal natychmiast gdy ciebie zobaczą, ale zawsze się dało przy odrobinie chęci.

W pozostałych przypadkach nie starałem się, a i tak padali nieprzytomni. Serio, tak teraz to jest zrobione w nowych patchach: domyślnie po
  • Odpowiedz