Wpis z mikrobloga

#ucieczkadoraju #filipiny #vlogazjafilipiny #azja #zycienafilipinach
Siemanko, ciekaw jestem co u Mateusza z kanału vlogazjafilipiny, deportowali go w końcu czy dalej siedzi na PH i czeka? Może ktoś coś słyszał? Słyszałem, że w deportacyjnym wiezieniu na PH jest masakra więc ciekawe jak to przeszedł. Swoją drogą szkoda mi chłopaka, filmiki robił najciekawsze z tych wszystkich youtuberów na Filipinach, miał potencja. Zawinęłi go w momencie jak zaczął rozkręcać kanał i patronite. Gdyby nie to pewnie teraz żyłby tam jak pączek w maśle.
  • 6
  • Odpowiedz
@Sercekapusty: Skończyłby jako bezdomny, bo nie miał kompletnie gość hajsu i z youtube nie wyciągasz tyle, aby się utrzymać. Nie on jedyny bo od cholery, osób poszukiwanych jedzie do Azji bo w swoim rodzimym kraju, odwalili sporo szajsu.

Przylatują do Azji, bez kasy i liczą, że ich widzowie tam utrzymają, a potem mają ogromne zderzenie z rzeczywistością kanałów podróżniczych jest cała masa a liczba widzów ograniczona. Realnie z YT utrzymuje
  • Odpowiedz
  • 2
@Szumigajowy: No nie wiem, wyświetleń pod filmami miał już sporo. Do tego patronite, dodatkowe wpłaty od widzów w formie kawki, nawet widzowie z Ameryki zaczęli go odwiedzać. Myślę, że spokojnie miałby teraz kilka koła stałego dochodu miesięcznie. W Polsce by pewnie tylko nie zarobił. Ta chatka też go grosze kosztowała, a na jedzenie duzo nie wydawał
  • Odpowiedz
@Sercekapusty: gość był poszukiwany za handel i zamiast schować głowę w piasek postanowił kręcić vlogi z kraju z którego mogą do deportować, czyli zbyt inteligentny nie był i wszystko co go teraz spotka będzie na jego życzenie.
jego filmy to była kalka wszystkich gniotów, które już zostały wcześniej poczynione i nic nowego ani odkrywczego
  • Odpowiedz
  • 0
@zaba_128: no był był, nie wiem czy za handel czy za posiadanie ale fakt że poszukiwany był. Mógł się chociaż przefarbować i uzywać na yt innego imienia ale co zrobić, debili nie sieją. Pewnie myślał że to absurd deportować jakiegoś chłopaczka z drugiego końca świata za jakieś średnie a nawet lekkie zarzuty. Jak widac się przeliczył. Pewnie jak już doprowadzili do deportacji to dostanie przynajmniej 10 latek dla zasady
  • Odpowiedz
@Sercekapusty: za znaczne ilości + ucieczka, więc co najmniej kilka lat posiedzi.
mówił że przed "wyjazdem" pracował w holandii, może się zapomniał xD
@darth_invader ten pedofił to w ogóle był hardkor. wcześniej prowadził dom dziecka gdzie gwałcił i znęcał się nad podopiecznymi. potem prowadził wynajem pokoi gdzie kumplował się chyba ze wszystkimi polakami na siquijor, niezły tam musiał się zrobić burdel skoro nagle wszyscy pouciekali z wyspy xD
  • Odpowiedz