Wpis z mikrobloga

Na głównej znalezisko o tym jak p0lacy dla chęci zysku będą ściągać uzywane elektryki, a wykopki smrodki oskarżają złą unie o tworzenie pod to prawa. Po pierwsze matołki, prawo tworzy się dla określonych zasad, aby ni3 było wolnej amerykanki, takiej jaka była kilkadziesiąt lat temu, kiedy to my p0lacy, byliśmy znani z kradzieży aut na zachodzie.
Po drugie, #wykopkitodebile bo żaden niemiec, czy francuz nie wcisni3 nam na siłę używanego elektryka, tylko sami p0lacy będą je brać bo państwo da na niego dotację. Po trzecie, #p0lacy będą składować elektryczne auta gdzieś na skladowiskach, tak jak to ma się teraz i zatruwać środowisko, bo p0lak nie myśli o innych, o ekologii tylko o własnych czterech literach, i szkoda mu będzie wydać trochę własnych pieniędzy na to jak te baterie należycie zneutralizować. Co szkodzi nam, wymyślec i opracować metody utylizacji czy recykligu takich baterii? Odpowiedziałem kilka linijek wyżej.

Reasumując, to nie zła unia tylko MY jesteśmy głupi i chciwi, nie uczący się na błędach, myślący tylko o tym, aby tu i teraz się nażreć kosztem innych.
#polska #uniaeuropejska #motoryzacja #autaelektryczne #srodowisko #takaprawda #konfederacja
  • 14
  • Odpowiedz
@Berkel_88

To nie "my" jesteśmy głupi i chciwi tylko ludzie którzy piszą takie ustawy. W tym kraju przejdzie wszystko. Ludzie mają trochę więcej niż kilka kilo ryżu miesięcznie i nie patrzą na to że są dymani. Większości to odpowiada. Co możesz zrobić? Totalnie nic. Dlatego nie byłem na wyborach, nie będę wybierał pomiędzy kopnięciem w plecy a kopnięciem w jaja.
  • Odpowiedz
Po pierwsze matołki, prawo tworzy się dla określonych zasad, aby ni3 było wolnej amerykanki, takiej jaka była kilkadziesiąt lat temu, kiedy to my p0lacy, byliśmy znani z kradzieży aut na zachodzie.


@Berkel_88: co ty w ogole #!$%@?? niemiaszki nam #!$%@? polowe kraju, a ty mi tu wyjezdzsz z jakimis kradziezami samochodow? kompleksy mocno
  • Odpowiedz
  • 0
@theredi co tY #!$%@?? Jeździliśmy w latach 90 na zachód kraść ixh auta bo napadli na nas w 39roku? Ja #!$%@?. Idz do kościółka się pomódl, aby im bóg #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Notabene ja #!$%@?, jak napiszą ustawę o tym, ze możesz raz w miesiącu coś ukraść to to zrobisz? Nie będzie ściągania wzzystkich aut jak leci, będą jasne sprecyzowane wytyczne no i dopłaty. A jak wiadomo w naszym narodzie nie brakuje cfaniakow i kombinatorow jak tych dotacji najwiecej dostać. Dac palec to wezmą cała rękę. Wybudjuesz chodnik, to jesli nie wstawią słupków to p0lacy będą parkować na chodniku.
  • Odpowiedz
  • 0
@theredi dziękuję, zrob to, bo jak patrze co wchodzi na główną to tracę wiarę w ludzi w tym kraju. I nie ma co się dziwić, że niemce jakie to złe, kiedy widzą ze p0lak za trochę hajsu weźmie wszystko, tak jak to miało i pewbie nadal ma miejaxe z skaldowaniem niebezpieczncyh materiałów na terenie naszego kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@theredi co Ty pierdlois? Niemcy #!$%@? nam połowę kraju, a p0lacy dostają zwody na myśl posiadania 10 letniego VW w tdi, p0lki jeżdżą opiekować się starymi nazistami do niemiec, p0lacy jeżdżą zbierać szparagi u hansa, aby później się lansowac.
  • Odpowiedz
Niemcy #!$%@? nam połowę kraju, a p0lacy dostają zwody na myśl posiadania 10 letniego VW w tdi, p0lki jeżdżą opiekować się starymi nazistami do niemiec, p0lacy jeżdżą zbierać szparagi u hansa, aby później się lansowac.


@Berkel_88: no wlasnie, jakby nie #!$%@? to by bylo inaczej. O co placzesz?
  • Odpowiedz
jakby nieyebany PRL,


@Berkel_88: ruska okupacja zaraz po niemieckiej

nieyebana mentalność w narodzie, która została po 89 byłoby inaczej


@Berkel_88: nikt nie rozliczyl komunistow, rzadza ich potomkowie, to jak sie mialo cos zmienic?
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod no nie, tykko sprowadzi, weźmie dotacje, a elektryk będzie stał gdzies na skaldowisku i stwarzał zagrożenie środowiskowe, a po kilku latach wyparuje do chmury i za to wszystko odpowiedzialni bedziemy my, p0lacy, nie zła Unia czy Niemcy
@theredi
  • Odpowiedz