Wpis z mikrobloga

Podczas bana dużo myślałem samodzielnie, dużo obserwowałem. Doszedłem do następującego wniosku: dla kobiet najbardziej liczy się wzrost faceta. Nic innego ci nie trzeba oprócz wysokiego wzrostu.

I tu kolejne przemyślenia. Sam mam 173-175 cm. Wszystko widzę już w czarnych barwach, nie ma nadzieji, nie ma co próbować. Zaszyć się gdzieś, unikać społeczeństwa to jedyne sensowne rozwiązanie moich problemów. Przegrałem na starcie. Ja i wielu innych, jeszcze nie pogodzonych z tym faktem. Z natury jesteśmy kompletnie nieatrakcyjni dla samic swojego gatunku.

Pamiętaj że kobiety takich jak my nienawidza, traktują jak gówno albo powietrze. I nawet jesli jako niski facet znajdziesz laske to... mam dla ciebie źle wieści. Przy pierwszej lepszej okazji ona się zdradzi. Nie łudź się na miłość i pożądanie.
JESTEŚ ZA NISKI NA TO.

#przegryw #blackpill
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: nie wiem skąd ty się urwałeś, ale jakoś co innego widzę dookoła. Znajomi mają po 175 cm i mają dziewczyny, żony.
Przede wszystkim to liczy się ogólny twój wygląd i to co robisz w życiu i jak rozmawiasz z nią.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZenujacaDoomerka: kobiety mają zakaz udzielania się pod moimi postami. Poza Tym przeszkadza. już żaden facet nie da się nabrać że pragniecie czegoś innego niż wysokiego partnera. Przestań robic im fałszywa nadzieje. Wystarczy przejść się po ulicy żeby zweryfikować kto kłamie, ja czy ty.
  • Odpowiedz
@kamsher: Laski mają wbite w podświadomość że facet musi być wyraźnie wyższy od niej, ameryki nie odkryłeś. Mnie zastanawia że widuję w młodszym pokoleniu coraz więcej kobiet wysokich, takich 180cm+. Przecież one jak nie znajdą dwumetrowego koszykarza to zostaną starymi pannami.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: lepiej narzekać niż coś zrobić. Wykopowe przegrywy mają problem przede wszystkim z tym, że trzeba coś zrobić i że to trwa, 5 lat jest nie do przyjęcia, dajcie już dziewczynę.
  • Odpowiedz