Wpis z mikrobloga

Różowa gra w #kronikimyrtany i jak to różowa musiała coś odwalić. Nie dokończyła questa od Petry (ta ruda w Silbach co daje jakieś pierdoły, żebyśmy je opchnęli). W każdym razie w późniejszym etapie została zaatakowana przez zbirów, którzy w ekwipunku mieli zlecenie na nas od Petry. No i to są właśnie te detale, jestem w szoku, że twórcy o tym pomyśleli.

#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
@Antybristler: Po setkach godzin w kornikach nadal zadziwia mnie fakt nieawaryjności kłestów. Sprawdzałem wiele razy wszystkie i naprawdę ciężko #!$%@?ć któryś jeśli zachowuje się zdrowy rozsądek i ramy gry. Zgaduję, że to był jeden z powodów, dlaczego KM zostały modem dekady. ;)
  • Odpowiedz
@Antybristler: Wow, nie wiedziałem o tym :) Kroniki są świetne pod tym względem, naprawdę dużo takich smaczków zrobili i szacun dla nich za to.
Pozdrów różową ;) Jestem ciekaw jej wrażeń jak już przejdzie Kroniki :)

@Imperator_Wladek Kurczę, ostatnio przechodziłem znów Kroniki i specjalnie wypatrywałem przez całą grę Petry u łotrów, bo też gdzieś trafiłem na info, że ona tam się pojawia, ale u mnie to się nie wydarzyło. Trzeba spełnić
  • Odpowiedz