Wpis z mikrobloga

Moje ostatnie odkrycie - woda kokosowa - bajka!

Pyszna, zdrowa, odżywcza, czysty skład (tylko woda + witamina C) - idealna. Do tego w smaku podobna do prawdziwej wody z rozłupanego kokosa ze słomką, sprzedawanej na ulicy w tropikalnych krajach. Jednym pasuje, innym nie - ja akurat jestem entuzjastą i zdecydowanie polecam. Szkoda tylko, że trochę kosztuje - w polskich sklepach cena około 4,50 zł za puszeczkę 320 ml. Może gdzieś są promocje?

#wodakokosowa #kokos #dieta #izotonik
Tino - Moje ostatnie odkrycie - woda kokosowa - bajka!

Pyszna, zdrowa, odżywcza, czy...

źródło: Coconaut-Woda-Kokosowa-z-Mlodego-Kokosa-500-ml-12-SZTUK

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Tino: To jakieś gówno, 99% wody z kokosa, a kokos ma tego miąższu znikomą ilość w proporcji do wody(1%). Napój z kartonu 10-12zl za litr i jest 8%+ kokosa
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Jeżeli to FAKTYCZNIE tylko woda i witamina C to kup wodę i wrzuć kwas askorbinowy


@bialy100k: To jest zawartość owocu młodego kokosa - młody kokos rozłupujesz i w środku masz płyn, który nazywa się właśnie wodą kokosową - ta puszka zawiera właśnie tylko ten płyn z minimalnym dodatkiem witaminy C (kwasu askorbinowego) - i tyle. Nic więcej. Wiesz jaka jest różnica? Puszkę z wodą chcesz porównać np. do czystego soku
  • Odpowiedz
@Tino: Ja wiem co to jest woda kokosowa, mówię o zawartości % miąższu oraz minerałów. Na googlach nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, ale czat niby mówi, że w napoju może być mniej. Nie wiem
  • Odpowiedz