Wpis z mikrobloga

ruskie trole od rana po zgodzie szwecji na atakowanie celow w rosji


@robertkk: Doszukiwać się w typowych cenzopapach z gościnnym udziałem Magika wojujących onuc, to serio poziom starych bab i dziadów z pisowskich grupek na FB, łapiących się na rzułtolicego ambasadora Ukrainy Iwana Pawlusieńkę-Rezunowicza z osełedcem i w wyszywance, atakującego rząd PiS i żądającego oddania Przemyśla, czy też premiera Mozambiku Lecão Boleque Walesso, martwiącego się o łamanie konstytucji w RP przez
tigletpilesarus - >ruskie trole od rana po zgodzie szwecji na atakowanie celow w rosj...

źródło: r7czfq5ncfu51

Pobierz
  • Odpowiedz
@papieska_ONUCA: finalny dowod ze nie umiesz czytac, porownalem ten wpis do idiotyzmu ruskich na tagu ukraina z dzisiaj, autor jakos mnie zrozumial i dal mi plusa, a ty nie potrafisz xD i cenzopape sam kiedys wrzucalem, chyba jest gdzies w moich wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie lepiej sie nie wypowiadac, jak sie nie ma pojecia o czym sie mowi


@robertkk: Dlatego też nigdy nie wypowiedziałem się na tematy np. okołoinformatyczne, ty wprost przeciwnie, sporo pisujesz na tagu ukrainnym. I serio, nie dostrzegasz manii, w jaką popada duża część tutejszych użytkowników - tutaj wczorajszy wpis jednego z aktywniejszych ostatnio wykopków, miłośnika patusów, famemma i patotagu ukrainnego, a więc intelektualisty, wdrażającego semantyczny makkartyzm terminu "szowinizm", gdzie pierwotne i
  • Odpowiedz
@tigletpilesarus: jesli wczesniej uznales, ze sie w autorze wpisu doszukuje onucy, to nie, moj komentarz odnosil sie do tego, ze podobne intelektualnie szambo (ludzi, ktorzy lykneli ze to jakis ukrainiec z kobieta) bylo dzisiaj na tagu ukraina. Odpowiadajac ci myslalem, ze negujesz istnienie rosyjskich troli, tutaj moj blad, bo tego nie robiles
  • Odpowiedz