Wpis z mikrobloga

240 299 + 66 = 240 365

Miałem pojechać po kwadraty do lasu jutro, ale pogoda ma być niepewna to pojechałem po hucie dzisiaj.

Było to standardowe skubanie puszczy, na szczęście jedno z ostatnich. Na szczęście, bo i trafić można słabo z drogami leśnymi, a w kółko ten sam dojazd przez Solec Kujawski, jechany też dodatkowo przy innych (niekwadratowych) okazjach, to ile można?

Dziś 5 kwadratów, ok. 13km nieutwardzonych dróg, ok. 8-9 takich których totalnie nie znałem. Zaczęło się od znajomych szutrów prawie-premium (takie 8/10), potem przebicie do zwęglających mózg masztów RCN Solec głównie po zarośniętych, śródleśnych wydmach, których z 500m musiałem przejść piechotą. Przed samymi masztami szutry premium, takie najlepsze możliwe, takie co w Finlandii byłyby drogą krajową, zbudowane (tak mi się zdaje) niedawno jako siatka dróg technicznych dla pojazdów obsługujących budowę S10 co przetnie ten las. 2 lata temu ich jeszcze nie było. Znaczy się były, ale nie takie. Normalnie organizacja ruchu tam jest na tych szutrach, z pierwszeństwami, znakami ostrzegawczymi, ograniczeniami prędkości. Póki na budowie nic się nie dzieje, raj dla gravelowców.

----------------------------------------

#kwadraty

Dziura załatana efektywnie, tzn 5 kwadratów przecięte prawie że prosta linią. Powoli na bydgoskim odcinku puszczy robi się "zielono". Jeszcze jedna duża wyrwa do załatania póki tu mieszkam, a w przyszłości pewnie dam radę do puszczy dojechać od drugiej strony, od południa :)

Max square: 25x25 (-)
Max cluster: 952 (+14)
Total tiles: 2906 (+5)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 240 299 + 66 = 240 365

Miałem pojechać po kwadraty do lasu jutro, ale p...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-05-29T17-56-40.257Z

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz