Wpis z mikrobloga

Dzień 15 aktywnej walki z depresją.
Mam poślizg 4 dniowy w pisaniu, bo dużo się działo. Było trochę złych rzeczy, było więcej dobrych. Bilans na plus. Mam różne dni, jeśli idzie o humor, np. dziś jest naprawde nieźle, ale zdarza się taki dół, że mnie wgniata w ziemię i nie pozwala się ruszyć. Ale to raz tak, raz tak. Najgorsze są zawsze wspomnienia. Tak długo jak nie pozwalam się zaskoczyć i zbyt długo dumać nad życiem, tak długo jest dobrze.
Kiedyś widziałem jakis wywiad z Chesterem Benningtonem i on powiedział coś podobnego, a zatem parafrazując go, powiedział, że tak długo jak jest w towarzystwie rodziny, tak długo jak jest ojcem, to jest w porządku, natomiast gdy zostaje sam na sam ze swoimi myślami, to leci w dół.

Moje motto: Nie myśleć. XD Myśleć jak najmniej, jak kretyn wręcz.

#depresja #zdrowiepsychiczne #walkazdepresja #psychiatria #psychologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rekinwpaski: Jestem na lekach od paru lat. Przerobiłem 23 różne leki psychotropowe, przerobiłem 3 lekarzy psychiatrów i 5 psychologów. Te wszystkie psychotropy i psychoterapie to działają najwyżej na zasadzie placebo z wyłączeniem tych leków co są ujęte w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii typu metylofenidat benzodiazepiny etc
  • Odpowiedz